Categories
Log in
There’s more to see...
Sign up to see the rest of what’s here!

♣ Nauka na drutach po polsku ♣

Robótki na drutach - moje, innych, te, które mnie fascynują. Robienie na drutach jest istną terapią i polecam je wszystkim. Swetry na drutach, wzory na drutach, chusty na drutach, technika na drutach - oczka prawe, oczka lewe i wiele innych. Jak robić na drutach - zobaczysz to tutaj w języku polskim.

Related Boards

Czy jesteś na Ravelry? To portal, z którego można czerpać mnóstwo inspiracji. Kliknij na obrazek, poczytaj i obejrzyj film, co też tam można robić :)

Drutoterapia: Czy jesteś na Ravelry?

drutoterapia.blogspot.se

Jak zrobić w chuście piękne ząbki wykańczające chustę? Potrzebne są do tego 3 rzeczy. 1. Odpowiedni wzór w zakończeniu. 2. Elastyczne zakończenie. 3. Odpowiednie blokowanie.

Przy narzucaniu dużej ilości oczek dobrze jest zaznacyać sobie np co 20, 25, 50 oczek ich ilość na drucie, żeby się nie pogubić.

Swallowtail Shawl by Evelyn A. Clark - piękny ażurowy szal.

Te tajemnicze druty na żyłce... - jak też na nich się robi? Można czy też nie można? Zobacz sama klikając na video.

Ażurowa chusta na drutach, której nie trzeba blokować po praniu - wystarczy ją rozłożyć lekko rozciągniętą w pozycji poziomej i poczekać aż wyschnie. Zarówno ładna, reprezentacyjna i jednocześnie elegancka w swojej prostocie... Opis chusty do wydziergania samodzielnie jest dostępny.

Drutoterapia: Kolejna chusta Aunt Azura.

drutoterapia.blogspot.se