Categories

Come on in! Join Pinterest today...it only takes like a second or so.

  • Blair VanScoyoc

    It's way to expensive period

  • Meghan Horne

    It is amazing, and worth every penny!! I look at it as $4 a day on a meal, vs. $130 a month for a shake. Best thing I have ever come across!

  • Judie Zevack

    It is totally worth it in my book!

  • Courtney R.

    It's not THAT expensive. You are just paying for it up front, where as a restaurant let's you pay daily.

  • Jennifer Wilie

    Like Jim Rohn would say, it's not too expensive, you just can't afford it.

See all 7 comments

Frame the key from your first home together - would be cute with a street map behind the key. Will definitely make this one day.

Lobster Shrimp and Scallop Chowder with Gnocchi Recipe