Ortaköy Camii - Ortaköy Camii olarak da bildiğimiz Büyük Mecidiye Camii'nin, olanca güzelliğiyle boğazı ve Boğaziçi Köprüsü'nü seyrettiği o güzel sahil, usulca kıyıya vuran dalgalar ve dünyanın en şanslı güvercinleri...

Ortakoy - a Istanbul neighborhood on the waterfront of the Bosphorus filled with small cafes, hookah bars, shops & entertainment.

Bosphorus (İstanbul Boğazı) - Münir Nurettin Selçuk’a besteler yaptıran, Napoleon Bonaparte’ı aşka getiren, her göreni kendine aşık eden bir şehir... Ve ona, tüm dünyada iki kıtayı birleştiren tek şehir olma unvanını kazandıran kusursuz güzellikteki İstanbul Boğazı... Şimdi duvarınızda...

Turkey Posters is a social responsibility project designed by Iconisus Advertising Agency in Los Angeles. Its goal is to contribute to the efforts of creating a powerful brand identity for Turkey.

Kapalıçarşı - İstanbul - 4.000 adet mağazası, 30.000 metrekarelik dev alanı ve 350.000'in üzerindeki günlük ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük ve en eski alışveriş merkezi… Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve temeli 550 yıl önce atılmış olan görkemli bir tarihi mekan: Kapalıçarşı.

Grand Bazaar, Istanbul, vintage travel poster created by Order as shown, or change the print size or paper type & add custom framing.

Pinterest
Search