If it scares you, it might be a good thing to try.
pin 1
Made this. Took me twenty minutes and cost $2.00 to make 3 gals of laundry soap. Wish I would have done this when my kids were little.

Made this. Took me twenty minutes and cost $2.00 to make 3 gals of laundry soap. Wish I would have done this when my kids were little.

Pinterest • The world’s catalog of ideas
Search