Derde Deva Taşlar

Taşlardan gelen şifa
27 Pins45 Followers
#rings

More random stuff I don’t need but kinda want… (40 photos)

http://derdedevataslar.blogspot.com.tr/2014/11/kalsedon-chalcedon.html KALSEDON / CHALCEDON Herhangi bir renk; kabuslar, isteri, depresyon’a karşı yastık altında kullanılır. ·         Kırmızı Kalsedon; zihin koruyucu, aydınlanma. ·         Mavi Kalsedon; Kişilerin arasındaki kardeşlik bağlarını güçlendirir. Yardımseverlik, iyi dilek, cömertlik,ileri görüşlülük sağlar.

http://derdedevataslar.blogspot.com.tr/2014/11/kalsedon-chalcedon.html KALSEDON / CHALCEDON Herhangi bir renk; kabuslar, isteri, depresyon’a karşı yastık altında kullanılır. · Kırmızı Kalsedon; zihin koruyucu, aydınlanma. · Mavi Kalsedon; Kişilerin arasındaki kardeşlik bağlarını güçlendirir. Yardımseverlik, iyi dilek, cömertlik,ileri görüşlülük sağlar.

http://derdedevataslar.blogspot.com.tr/2014/09/degerli-taslarn-negatif-enerjilerden.html Değerli Taşların Negatif Enerjilerden Arındırılma ... Taş adı……….Arındırma yöntemi……….Yükleme yöntemi Akik Akan su, Güneş (1 Saat) Akuamarin Akan su, Güneş (5 Dakika) Amazonit Ametist Akan su / Güneş (30 Dakika) Yüklemek gerekmiyor.

http://derdedevataslar.blogspot.com.tr/2014/09/degerli-taslarn-negatif-enerjilerden.html Değerli Taşların Negatif Enerjilerden Arındırılma ... Taş adı……….Arındırma yöntemi……….Yükleme yöntemi Akik Akan su, Güneş (1 Saat) Akuamarin Akan su, Güneş (5 Dakika) Amazonit Ametist Akan su / Güneş (30 Dakika) Yüklemek gerekmiyor.

BURÇLAR ve DEĞERLİ TAŞLAR ARASINDAKİ İLİŞKİ http://derdedevataslar.blogspot.com/p/koc-burcu-sifal-taslar-elmas-kan-tas.html Yüzyıllar boyunca burçlar ve değerli taşlar arasında bazı bağlantılar kurulmuştur. Belirli taşlar, belirli astrolojik burçlarda doğan kişiler üzerinde, bu burçların ihtiyacına uygun düşecek şekilde yararlı etkilere sahiptirler.

Gregorian Birthstone Poems Zodiac) By her who in " January " was born No gem save " garnets " shall be worn They will ensur.

DERDE DEVA TAŞLAR: Angelite Anhidrit Taşı Şefkat ve anlayış teşvik eder Gerçeği konuşmak için yardımcı olur Psikolojik ağrıları hafifletir Astrolojik anlayış geliştirir Telepati artırır Melekler temas kolaylaştırır Bir şifa taşı olarak Angelite  Şifacılar enerji yolları engelini kaldırmak için Angelite kullanırlar. Boğaz iltihapları kurtulmak için kullanılabilir, ve tiroid dengelemek için. Angelite da tamir ve doku ve kan damarları yatıştırır. Kilo kontrolü için çok yararlıdır.

Angelite can help grief, and can work through guilt issues.

Top 5 Hotels in Westminster

5 – London Marriott Hotel County Hall – London, England Prev Next

DEĞERLİ TAŞLAR http://derdedevataslar.blogspot.com/p/degerli-taslar.html  Alternatif tedavi yöntemlerine duyulan ilgi, her geçen gün artıyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişi şifa bulmak için doğadan bir umut ışığı bekliyor. Bunlardan biri de değerli taşlarla yapılan tedavi'dir. Birçok eski kültürde kristaller ve değerli taşların güçleriyle ilgili bilgilere rastlayabiliriz. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu tedavi metodu bugün yeniden gün ışığına çıkarılmış ve çağdaş bir tarzda…

DEĞERLİ TAŞLAR http://derdedevataslar.blogspot.com/p/degerli-taslar.html Alternatif tedavi yöntemlerine duyulan ilgi, her geçen gün artıyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişi şifa bulmak için doğadan bir umut ışığı bekliyor. Bunlardan biri de değerli taşlarla yapılan tedavi'dir. Birçok eski kültürde kristaller ve değerli taşların güçleriyle ilgili bilgilere rastlayabiliriz. İnsanlık tarihi kadar eski olan bu tedavi metodu bugün yeniden gün ışığına çıkarılmış ve çağdaş bir tarzda…

Çöl Gülü / Mecnun Taşı http://derdedevataslar.blogspot.com/2013/09/col-gulu-tasi-mecnun-tasi.html

***Disclaimer*** Please remember that any energy medicine advice given is never meant to replace standard medical practice. Energy medicine (crystals, chakras, aromatherapy etc.) is meant to work with standard medical practice, not to replace it.

Pinterest
Search