There’s more to see...
Sign up to discover and save different things to try in 2015.

MIĘDZY KSIĄŻKAMI / BOOK POSITIVE +


MIĘDZY KSIĄŻKAMI / BOOK POSITIVE +

  • 152 Pins

Dziś Dzień Chłopaka! :) Z tej okazji życzymy wszystkim Panom jak najwięcej uśmiechu na twarzy i samych trafionych upominków… chociażby książek

Już dziś do kin wchodzi adaptacja bestsellerowej powieści Johna Greena – „Gwiazd Naszych Wina”. My przed kinowym seansem polecamy zapoznać się z książką Kto z Was miał okazję przeczytać?

Gwiazd naszych wina - Green John za 32,99 zł | Książki empik.com

empik.com

to uczucie, kiedy kupujesz nową książkę i kończysz ją czytać tego samego dnia

Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili. Ta propozycja dała początek trzem niezwykłym podróżom. Historia, którą w swojej najnowszej książce „Swoją Drogą” opisuje Tomek Michniewicz, brzmi jak wyciągnięta z filmu – jednak wydarzyła się naprawdę.

z życia książkomaniaka

:)

A Wy jak sobie radzicie z zapełnionymi półkami?

J.K. Rowling zdradziła, że żałuje tego w jaki sposób zkaończyła sagę o Harrym Potterze. Według autorki Hermiona powinna związać się z Harrym a nie Ronem.

Richard Paul Evans napisał „Zimowe sny” w czasie podróży po Polsce. To poruszająca opowieść o tym, że mimo złamanego serca można pokochać na nowo, a sny mają magiczną moc i potrafią podsunąć rozwiązanie życiowych dylematów.

Takiej książki o Depeche Mode jeszcze nie było! Idealny pomysł na prezent dla fana tej grupy :)

Książka reżysera Harry’ego Pottera! Odważycie się wejść do „Domu Tajemnic”? ;)

Dom tajemnic - Columbus Chris za 31,99 zł | Książki empik.com

empik.com

Ta książka sprawi, że nie będziecie się mogli doczekać drugiego śniadania :)

Powieść detektywistyczna J. K. Rowling, opublikowana pod pseudonimem Robert Galbraith!

Wołanie kukułki

empik.com

Historia o spełnionych snach, życiowych lekcjach i zwalczonych demonach. John Taylor z Duran Duran, zabiera czytelników na szaloną przejażdżkę po swoim życiu!

Wspólna pasja - kulinaria. Jeden cel - smak. Olga Kwiecińska i Agata Ziemnicka-Łaska - znane z popularnego programu postanowiły doprawić tegoroczną jesień „Szczyptą smaku” :)

Obraz Elvisa Presley’a nakreślony przez Jerry’ego Hopkinsa. Zachęcamy do lektury tej książki, w której łączą się muzyka sprzed lat, wielka miłość i prawdziwa legenda.

Niespodziewany powrót Kurta Wallandera - ulubionego bohatera powieści Henninga Mankella!

Ręka - Mankell Henning za 31,92 zł | Książki empik.com

empik.com

Trzydziesta czwarta część serii fantasy opowiadającej o przygodach Thorgala Aegirssona - szlachetnego wojownika wychowanego pośród wikingów Północy - już w Empiku!

Danuta Stenka flirtuje z życiem! Na ekranie i na kartach swojej biografii, która właśnie się ukazała :)

Ma na swoim koncie role m.in. w filmach: „Chinatown”, „Easy Rider", "Lot nad kukułczym gniazdem", "Lśnienie”. Właśnie ukazała się jego biografia - opowieść o długiej drodze do wielkiej kariery, a także o wielu zaskakujących zwrotach w życiu.

Jack Nicholson. Biografia

empik.com

Cykl Świata Dysku liczy już 39 powieści! Jak się w nim odnaleźć? Polecamy przewodnik po ważnych miejscach, postaciach i wszelkich dyskowych tematach :)

Ciekawi Was jak powstają scenografie największych filmowych hitów? Kulisy warsztatu ujawnia Allan Starski.

Scenografia - Starski Allan za 45,99 zł | Książki empik.com

empik.com

Ta książka pozwoli Wam wybrać się w podróż marzeń, nie ruszając się z domu :)

Opowieść o głęboko skrywanych uczuciach i relacjach z najbliższymi… „Małżeństwo we troje”- najnowsza książka Emmanuela Erica-Schmitta – już na naszych półkach!

Spider-Man, Hulk, Iron Man czy X-Men zdobyli Wasze serca i sympatię? Poznajcie niezwykłą historię wydawnictwa Marvel Comics!