Ne kahrı dest-i a’dâdan, ne lütfu âşinâdan bil  Umûrun hakka tefvîz et, Cenâb-ı Kibriyâ ‘dan bil. Hamit 1386  Açıklama Ne kötülüğü düşman elinden , ne de iyiliği dostdan bil  İşlerini Allah’a havale et , hepsini Cenab-ı Hakk’dan bil.

Ne kahrı dest-i a’dâdan, ne lütfu âşinâdan bil Umûrun hakka tefvîz et, Cenâb-ı Kibriyâ ‘dan bil. Hamit 1386 Açıklama Ne kötülüğü düşman elinden , ne de iyiliği dostdan bil İşlerini Allah’a havale et , hepsini Cenab-ı Hakk’dan bil.

pin 12
heart 1
Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51789.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan  Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51789.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51788.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan  Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51788.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51787.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan  Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Read more: https://www.luerzersarchive.com/en/magazine/print-detail/pussy-drinks-ltd-51787.html Pussy Drinks Ltd. Outdoor campaign for natural energy drink Pussy. Tags: Bil Bungay,BMB (Beattie McGuinness Bungay), London,Dan Bennett,Christopher Keatinge,Ben Forde,King Henry London,Pussy Drinks Ltd.

Bu garipler kervanı için sonsuz bir rota, Giderler yelesini güneşin tuta tuta.  Bu şafak bir annedir, bu şafak bir rahmettir, Bir sığınak misali bir sonsuz merhamettir.  Ey yolcu sen de yönel bu şafak güllerine, Dokun bir sabah yürü şu ufkun tüllerine.  Çekilir bir kez dokun o tüller ufuklardan, Sana gerçek muştudur bu şafak bil ki Yar’dan.  Bil ve artık ilerle sınırsız denizlere, Yüzünü süre süre Peygamberden izlere

Bu garipler kervanı için sonsuz bir rota, Giderler yelesini güneşin tuta tuta. Bu şafak bir annedir, bu şafak bir rahmettir, Bir sığınak misali bir sonsuz merhamettir. Ey yolcu sen de yönel bu şafak güllerine, Dokun bir sabah yürü şu ufkun tüllerine. Çekilir bir kez dokun o tüller ufuklardan, Sana gerçek muştudur bu şafak bil ki Yar’dan. Bil ve artık ilerle sınırsız denizlere, Yüzünü süre süre Peygamberden izlere

heart 1
Eser West’in sevinci İlhan Mansız’ı kızdırdı!: ’Survivor 2017’ yarışmasının dün yayınlanan bölümünde; parkuru İlhan Mansız’dan önce bitiren Eser West, sevincini ünlüler takımının bench’ine doğru yaptı. Bu duruma sinirlenen İlhan Mansız, "Efendiliğini bil, adam ol. Oyunu al, adam gibi git yerine. Bu bench’e konuşma" sözleriyle, rakibini uy...

Eser West’in sevinci İlhan Mansız’ı kızdırdı!: ’Survivor 2017’ yarışmasının dün yayınlanan bölümünde; parkuru İlhan Mansız’dan önce bitiren Eser West, sevincini ünlüler takımının bench’ine doğru yaptı. Bu duruma sinirlenen İlhan Mansız, "Efendiliğini bil, adam ol. Oyunu al, adam gibi git yerine. Bu bench’e konuşma" sözleriyle, rakibini uy...

Pinterest • The world’s catalog of ideas
Search