Firsat.Me
Firsat.Me
Firsat.Me

Firsat.Me

@FirsatMe, #Firsat #lokasyon Firsat.me sizlere her gün birbirinden farklı hizmetleri, hiç bilmediğiniz mekanları en uygun fiyatlarla keşfetme fırsatı sunuyor.

More ideas from Firsat.Me

”KÜÇÜK PRENS” Adlı Müzikli Çocuk Tiyatro Oyunu! Tiyatro Bozok tarafından sahneye taşınan ”Küçük Prens” çocuklarla buluşmaya devam ediyor...

Dilek Türker’in Oyunculuğu ile Ataol Behramoğlu’nun Kaleme Aldığı ”MUTLU OL NAZIM” Adlı Tiyatro Oyun Biletleri! Ataol Behramoğlu’nun Nazım Hikmeti’in eşi Vera Tulyakova’nın anılarından yararlanarak yazdığı

Cihangir Kafika’da Özel Sinema Odasında 2 Kişilik Romantik Sinema Keyfi! Cihangir Kafika; 2 Kişilik Salonda Romantik Sinema Keyfi ile özel hazırlanmış sinema odasında, Sevdiğinizle romantik ve mutluluk dolu bir güne davet ediyor.

Kahkahası Bol Komedi Oyunu ”KOCAMIN NİŞANLISI” Tiyatro Bileti! Sadık Şendil’in yazdığı

Beyrut Performance Kartal Sahne’de 4 Mart’ta LEVENT YÜKSEL Konseri Giriş Bileti! Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Levent Yüksel geçmişten günümüze tüm parçaları ile 4 Mart’ta Beyrut Performance sahnesinde siz sevenleri ile buluşuyor!

Beyrut Performance Kartal Sahne’de 10 Şubat’da EZGİNİN GÜNLÜĞÜ Konseri Giriş Bileti! Yıllardır dillerimizden düşürmediğimiz şarkılarıyla, kimi zaman duygusal kimi zaman hareketli müzikleriyle 10 Şubat’da Kartal Beyrut Pefromance’de Ezginin Günlüğü grubu siz sevenlerini bekliyor olacak.

Boğaza Sıfır Beykoz Deep Blue Restaurant’ta Sınırsız Çay Eşliğinde Serpme Kahvaltı Keyfi! Paylaştıkça büyüyecek en keyifli anlar ve enfes bir kahvaltıyla unutulmaz anları yaşamak sizin elinizde! Beykoz Kasrı’nda Sizde sevdiklerinizle birlikte Boğaz manzaralı bir kahvaltı keyfi yapmak istiyorsanız Beykoz Deep Blue Restaurant’ın enfes Kahvaltı fırsatını kaçırmayın!

Kış Cenneti Kartepe’ye Gidiyoruz! Tur Dünya’sından Öğle Yemeği Dahil Günübirlik Kartepe Kayak Turu! Tur Dünyası Kalitesi ve Güvencesiyle, aileniz, eşiniz, dostunuz ve tüm sevdiklerinizle muhteşem bir kartepe kayak ve doğa gezisi sizleri bekliyor.

Aziz Nesin’in Sevilen Komedisi ”HADİ ÖLDÜRSENE CANİKOM” Tiyatro Oyunu! Aziz Nesin’in yazdığı Haldun Dormen’in yönettiği en sevilen komedi klasiği

Lionel Hotel İstanbul Bayrampaşa’da Canlı & Dj Müzik ve Zengin Menü Eşliğinde Yılbaşı Balosu! 31 Aralık gecesi, Lionel Hotel İstanbul Bayrampaşa’da”sınırsız içki” ve Sabaha Kadar Sürecek birbirinden leziz mönü, Canlı ve Dj Müzik ile 2017’e unutulmaz bir başlangıç!