Discover and save creative ideas
  Loteria "Gazety Lubuskiej"
  Kolejny raz rusza wielka loteria „Gazety Lubuskiej”. Na zwycięzców czekają dwa samochody osobowe, mieszkanie z ogródkiem oraz gotówka. Wystarczy od 5 października, od soboty do piątku, wycinać kupony drukowane z „Gazecie Lubuskiej” następnie wypełnić jeden z nich i dołączyć kolejne. Komplet kuponów należy przesłać do redakcji „GL” lub dostarczyć osobiście. Szczegóły regulaminu znajdziecie na stronie www.gazetalubuska.pl/loteria. Powodzenia.
  4 Pins
  39 Followers

  Kupując codziennie "Gazetę Lubuską" możesz stać się właścicielem mieszkania, samochodu oraz gotówki.

  Pinned from
  Uploaded by user

  Już 10 grudnia odbędzie się pierwsze losowanie nagród w loterii "Gazety Lubuskiej”. Jeden z naszych Czytelników odjedzie nowiutkim VW up! Dodatkowo rozlosujemy też nagrody pieniężne. Jeszcze możesz włączyć się do gry!

  Pinned from
  Uploaded by user

  Mieszkanie do wygrania w naszej loteii jest położone na parterze, świetne dla osób samotnych i par. Ma aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, oraz pokój, który może być sypialnią. Dodatkową przestrzenią jest ogródek przynależny do mieszkania.

  Pinned from
  Uploaded by user

  Do wygrania 2 wygodne i oszczędne volkswageny up! Na jednym baku vw up! przejedziesz 770 km, bo spala zaledwie 4,5 litra na 100 km. Idealny na trudne czasy dla rodziny, osoby samotnej, małżeństwa, lub jako drugie auto w rodzinie. Z takiego prezentu każdy się ucieszy.

  Pinned from
  Uploaded by user