More to explore:

Apps

Autos

There’s more to see...
Come take a look at what else is here!
He used Pinterest to start his rooftop oasis
Join Pinterest to discover all the things that inspire you.
Creating an account means you’re okay with Pinterest's Terms of Service and Privacy Policy.
50+
billion Pins
to explore
15
seconds to
sign up (free!)

Loteria "Gazety Lubuskiej"

Kolejny raz rusza wielka loteria „Gazety Lubuskiej”. Na zwycięzców czekają dwa samochody osobowe, mieszkanie z ogródkiem oraz gotówka. Wystarczy od 5 października, od soboty do piątku, wycinać kupony drukowane z „Gazecie Lubuskiej” następnie wypełnić jeden z nich i dołączyć kolejne. Komplet kuponów należy przesłać do redakcji „GL” lub dostarczyć osobiście. Szczegóły regulaminu znajdziecie na stronie www.gazetalubuska.pl/loteria. Powodzenia.


Back to
Loteria "Gazety Lubuskiej"

Loteria "Gazety Lubuskiej"

  • 4 Pins

Kupując codziennie "Gazetę Lubuską" możesz stać się właścicielem mieszkania, samochodu oraz gotówki.

Już 10 grudnia odbędzie się pierwsze losowanie nagród w loterii "Gazety Lubuskiej”. Jeden z naszych Czytelników odjedzie nowiutkim VW up! Dodatkowo rozlosujemy też nagrody pieniężne. Jeszcze możesz włączyć się do gry!

Mieszkanie do wygrania w naszej loteii jest położone na parterze, świetne dla osób samotnych i par. Ma aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, oraz pokój, który może być sypialnią. Dodatkową przestrzenią jest ogródek przynależny do mieszkania.

Do wygrania 2 wygodne i oszczędne volkswageny up! Na jednym baku vw up! przejedziesz 770 km, bo spala zaledwie 4,5 litra na 100 km. Idealny na trudne czasy dla rodziny, osoby samotnej, małżeństwa, lub jako drugie auto w rodzinie. Z takiego prezentu każdy się ucieszy.