Loteria "Gazety Lubuskiej"

Kolejny raz rusza wielka loteria „Gazety Lubuskiej”. Na zwycięzców czekają dwa samochody osobowe, mieszkanie z ogródkiem oraz gotówka. Wystarczy od 5 października, od soboty do piątku, wycinać kupony drukowane z „Gazecie Lubuskiej” następnie wypełnić jeden z nich i dołączyć kolejne. Komplet kuponów należy przesłać do redakcji „GL” lub dostarczyć osobiście. Szczegóły regulaminu znajdziecie na stronie www.gazetalubuska.pl/loteria. Powodzenia.
4 Pins
41 Followers

Kupując codziennie "Gazetę Lubuską" możesz stać się właścicielem mieszkania, samochodu oraz gotówki.

Saved from
gazetalubuska.pl

Już 10 grudnia odbędzie się pierwsze losowanie nagród w loterii "Gazety Lubuskiej”. Jeden z naszych Czytelników odjedzie nowiutkim VW up! Dodatkowo rozlosujemy też nagrody pieniężne. Jeszcze możesz włączyć się do gry!

Saved from
gazetalubuska.pl

Mieszkanie do wygrania w naszej loteii jest położone na parterze, świetne dla osób samotnych i par. Ma aneks kuchenny połączony z pokojem dziennym, oraz pokój, który może być sypialnią. Dodatkową przestrzenią jest ogródek przynależny do mieszkania.

Saved by
Gazeta Lubuska

Do wygrania 2 wygodne i oszczędne volkswageny up! Na jednym baku vw up! przejedziesz 770 km, bo spala zaledwie 4,5 litra na 100 km. Idealny na trudne czasy dla rodziny, osoby samotnej, małżeństwa, lub jako drugie auto w rodzinie. Z takiego prezentu każdy się ucieszy.

Saved by
Gazeta Lubuska