Hesapmatik.com
Hesapmatik.com
Hesapmatik.com

Hesapmatik.com

Hesapmatik | Kredi hesaplama - Tazminat Hesaplama - YGS Puan Hesaplama

More ideas from Hesapmatik.com

Web sitenize burç hesaplama formu ekleyebilirsiniz kendi kodunuzu dilediğiniz boyutta oluşturmak için makalemizin devamını okuyunuz.

Popup kodu oluşturmak için forma pencere genişliğini, pencere yüksekliğini ve url adresinizi yazarak popup oluştur butonuna tıklayınız.

Crypt Şifreleme işlemini yapacağınız metni girerek şifrele butonuna tıklayınız. Crypt şifreleme tipinde bayraklama kullanılmalıdır aksi halde her şifreleme farklı sonuç verecektir

Md5 olarak şifreleyeceğiniz metni yada rakamı yazarak şifrele butonuna tıklayınız.

İki Tarih Arasındaki Gün Sayısını Hesaplama işlemi için başlangıç ve bitiş tarihinizi seçiniz ve hesapla butonuna tıklayınız.

Bir metinde bir kelimeyi aramak veya o kelimenin metinde kaç kere geçtiğini bulmak için kelime arama formumuzu kullana bilirsiniz.

Alan hesaplama formunu kullanarak kolayca taban uzunluğu ve yükseklik değerlerine ulaşa bilirsiniz. Hesaplamak istediğiniz şekli seçtikten sonra, taban uzunluğu ve bu tabana ait yüksekliği giriniz.

Bir metinde kaç kelime olduğunu ve kaç satır, kaç cümle, kaç harf, kaç duraklama olduğunu hesaplamak için metni boşluğa yapıştırınız ve hesapla butonuna tıklayınız.