Pinterest

Yarışma

8 Pins4 Followers
Hometech olarak sosyal medya üzerinden düzenlediğimiz yarışmalar.
Twitter hesabımızdan(@HometechTR) tablet hediyeli yarışmamız başlamıştır!  Katılmak için; https://goo.gl/q26bxb

Twitter hesabımızdan(@HometechTR) tablet hediyeli yarışmamız başlamıştır! Katılmak için; https://goo.gl/q26bxb

Çocuklarımızın yüzü gülsün diye 23 Nisan'a kadar çekilişe katılan 1 kişiye ‪#‎Hometech‬ Ideal Tab 7 Android tablet hediye!  Çekilişe katılmak için: http://www.hometech.com.tr/23-nisan-cekilisi

Çocuklarımızın yüzü gülsün diye 23 Nisan'a kadar çekilişe katılan 1 kişiye ‪#‎Hometech‬ Ideal Tab 7 Android tablet hediye! Çekilişe katılmak için: http://www.hometech.com.tr/23-nisan-cekilisi

Instagram hesabımızı takip eden bir kişiye sürpriz tablet hediye!  https://instagram.com/hometechtr/

Instagram hesabımızı takip eden bir kişiye sürpriz tablet hediye! https://instagram.com/hometechtr/

TWITTER ADRESİMİZİ TAKİP EDEN KAZANIYOR!  "Kadınlar Günü" temalı tablet yarışmamıza katılmak için; #çünkükadın etiketiyle en yaratıcı mesajını Tweet at.  * Yarışma 09.03.2015 Pazartesi gününe kadar devam edecektir.  * Kazanan yarışmacı sadece Twitter adresi üzerinden belirlenecektir. * Kadınlara özeldir.

TWITTER ADRESİMİZİ TAKİP EDEN KAZANIYOR! "Kadınlar Günü" temalı tablet yarışmamıza katılmak için; #çünkükadın etiketiyle en yaratıcı mesajını Tweet at. * Yarışma 09.03.2015 Pazartesi gününe kadar devam edecektir. * Kazanan yarışmacı sadece Twitter adresi üzerinden belirlenecektir. * Kadınlara özeldir.

HEDİYEMİZ VAR!  Bugün saat 23.59’a kadar Hometech Facebook sayfasını #BEĞEN ve bu paylaşımı arkadaşlarınla #PAYLAŞ resimdeki hoparlörü kazanacak şanslı kişi sen ol!

HEDİYEMİZ VAR! Bugün saat 23.59’a kadar Hometech Facebook sayfasını #BEĞEN ve bu paylaşımı arkadaşlarınla #PAYLAŞ resimdeki hoparlörü kazanacak şanslı kişi sen ol!

#Hometech'in #değerinibilmeliyiz diyorsan, Saat 23.59’a kadar #RT yap, @HometechTR’yi #TAKİP et hoparlör senin olsun!

Hometech on

#Hometech'in #değerinibilmeliyiz diyorsan, Saat 23.59’a kadar #RT yap, @HometechTR’yi #TAKİP et hoparlör senin olsun!

Facebook üzerinde;   FİYATINI BİL HEDİYEYİ KAP!  12 saat içinde Hometech Facebook sayfasını #BEĞEN, paylaşımı arkadaşlarınla #PAYLAŞ ve resimdeki ürünün fiyatını bil.   Sürpriz hediyeyi kazanacak şanslı kişi sen ol!

Facebook üzerinde; FİYATINI BİL HEDİYEYİ KAP! 12 saat içinde Hometech Facebook sayfasını #BEĞEN, paylaşımı arkadaşlarınla #PAYLAŞ ve resimdeki ürünün fiyatını bil. Sürpriz hediyeyi kazanacak şanslı kişi sen ol!

Twitter üzerinden 12 saat içinde @HometechTR'yi #TAKİP et, paylaşımı #RT yap ve resimdeki ürünün fiyatını bil. Sürpriz hediyeyi kazan!

Hometech on

Twitter üzerinden 12 saat içinde @HometechTR'yi #TAKİP et, paylaşımı #RT yap ve resimdeki ürünün fiyatını bil. Sürpriz hediyeyi kazan!