KasualBest

0 followers
·
0 following
Lodz, Poland  ·  Sklep internetowy dla ludzi aktywnych, ceniących najwyższą jakość, ekologię i styl.
kasualbest
KasualBest's best boards

More ideas from KasualBest

Kurtka JIMI  Wygodna i stylowa męska kurtka przeciwdeszczowa z zapinanymi na zamek kieszeniami z przodu oraz z kapturem. Dodatkowa kieszeń na klatce persiowej. Idealna zarówno na wolny czas, jak i na trening. Ochroni cię przed deszczem i wiatrem.    Przyszywane logo ERREA’ REPUBLIC z przodu. Opaska w kolorze kontrastowym z logo ERREA’ REPUBLIC na lewym ramieniu. “Siatkowa” podszewka.   Certyfikat Oeko Tex Standard 100 gwarantuje, że wyrób nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia.

Kurtka JIMI Wygodna i stylowa męska kurtka przeciwdeszczowa z zapinanymi na zamek kieszeniami z przodu oraz z kapturem. Dodatkowa kieszeń na klatce persiowej. Idealna zarówno na wolny czas, jak i na trening. Ochroni cię przed deszczem i wiatrem. Przyszywane logo ERREA’ REPUBLIC z przodu. Opaska w kolorze kontrastowym z logo ERREA’ REPUBLIC na lewym ramieniu. “Siatkowa” podszewka. Certyfikat Oeko Tex Standard 100 gwarantuje, że wyrób nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia.

Kurtka ABILENE  Wygodna i stylowa damska kurtka przeciwdeszczowa z zapinanymi na zamek kieszeniami z przodu oraz z kapturem. Regulowany ściągacz. Idealna zarówno na wolny czas, jak i na trening. Ochroni cię przed deszczem i wiatrem. Haftowane logo ERREA’ z przodu. Przyszywane logo ERREA REPUBLIC z przodu. “Siatkowa” podszewka.    Certyfikat Oeko Tex Standard 100 gwarantuje, że wyrób nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia.

Kurtka ABILENE Wygodna i stylowa damska kurtka przeciwdeszczowa z zapinanymi na zamek kieszeniami z przodu oraz z kapturem. Regulowany ściągacz. Idealna zarówno na wolny czas, jak i na trening. Ochroni cię przed deszczem i wiatrem. Haftowane logo ERREA’ z przodu. Przyszywane logo ERREA REPUBLIC z przodu. “Siatkowa” podszewka. Certyfikat Oeko Tex Standard 100 gwarantuje, że wyrób nie zawiera szkodliwych substancji dla zdrowia.

Pinterest
Search