Michaela Arand

Michaela Arand

Michaela Arand
More ideas from Michaela
sukně dámská VOODOO VIXEN - Black

Our lively punky number is dotted with numerous studs and features decorative chains in front. Miniskirt in black Studs in front and back

mikina dámská VOODOO VIXEN

mikina dámská VOODOO VIXEN

Starlet Heel - Vysoké podpatky dle T.U.K.

Starlet Heel - Vysoké podpatky dle T.

Džíny od Rock Rebel by EMP:  - Skinny střih - Ozdobné švy - Ozdobné sáčky - Zničené efekty - S nášivkami - Polyuretanové aplikace  Rock Rebel by EMP přidali na tyto kalhoty množství žlutých ozdobných švů a zničených efektů, díky kterým jsou tyto džíny opravdu jedinečné! Malá nášivka na levém stehně přidává trochu barvy a má na sobě nápis 'No More Rules'!

Džíny od Rock Rebel by EMP: - Skinny střih - Ozdobné švy - Ozdobné sáčky - Zničené efekty - S nášivkami - Polyuretanové aplikace Rock Rebel by EMP přidali na tyto kalhoty množství žlutých ozdobných švů a zničených efektů, díky kterým jsou tyto džíny opravdu jedinečné! Malá nášivka na levém stehně přidává trochu barvy a má na sobě nápis 'No More Rules'!

White Rose - Krátké šaty dle Spiral

White Rose - Short dress by Spiral

Šaty od Outer Vision:  - Velký potisk na přední straně - Zavazování kolem krku se dvěma stuhami připevněnými na kruh na zádech

Dead Flowers - Short dress by Alchemy England

Penta Dress - Krátké šaty dle Gothicana by EMP

Penta Dress - Krátké šaty dle Gothicana by EMP

Šaty od Black Premium by EMP:  - Vázání kolem krku - Malá šněrovačka v pase - Zadní strana s elastickým řasením - Zip na boční straně - Korzet ze síťoviny ze 100% polyesteru  Tyto šaty od Black Premium by EMP jsou dokonalé pro každého Rockabilly fanouška. Mají typický vzhled z padesátých let s rozšířenou sukní, tylovou spodničkou a zavazováním kolem krku. Šněrování v pase zdůrazní vaše křivky!

Šaty od Black Premium by EMP: - Vázání kolem krku - Malá šněrovačka v pase - Zadní strana s elastickým řasením - Zip na boční straně - Korzet ze síťoviny ze 100% polyesteru Tyto šaty od Black Premium by EMP jsou dokonalé pro každého Rockabilly fanouška. Mají typický vzhled z padesátých let s rozšířenou sukní, tylovou spodničkou a zavazováním kolem krku. Šněrování v pase zdůrazní vaše křivky!