There's more How-to Pins to see...
Come take a look at what else is here!
They used Pinterest to find new songs to learn
Join Pinterest to discover all the things that inspire you.
Creating an account means you’re okay with Pinterest's Terms of Service and Privacy Policy.
50+
billion Pins
to explore
15
seconds to
sign up (free!)

Apolena

Çantanızla fark yaratın


Back to
Apolena

Apolena

  • 5 Pins

Apolena Marilyn Monroe Baskılı Çanta ile modanın kraliçesiyle tanışın! - Suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilen Apolena Kırmızı Saplı Marilyn Monroe Çanta tarzınıza yepyeni bir soluk katın. - İçi astarla tamamlanan çantanız böylece hem korunmuş hem de şıklığını tamamlamış oluyor. - ürün Ebatları: 39X17X34 cm'dir. Benzersiz bir tarz yaratmak için Apolena çantalar karşınızda!

Pinned from
Uploaded by user

Apolena Anna Bayan Çanta şık detaylarla bütünleşen bir tasarıma sahip. - Çantanız suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilmiştir. - İç kısmı satendir ve bir cüzdan ile tamamlanır. - Leopar desenlidir. - Omuz ve elde taşımaya uygundur. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 12X18 cm'dir. Apolena Desenli Leopar Çanta ile hayatınıza renk katın!

Pinned from
Uploaded by user

www.mizu.com/...

Pinned from
Uploaded by user

Aponena Audrey Hepburn Çanta ile modaya göz kırpın! - Çanta iç cep ve cüzdan bulundurur. - Suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılmıştır. - Yanlarında bulunan kulplar sayesinde çantanın şeklini değiştirebilirsiniz. - Gri renklidir. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 18X30X14 cm'dir. Şık detaylarla tamamlamam Apolena Audrey Hepburn Bayan Çanta ile moda rüzgarına kapılın!

Apolena Eiffel Bayan Çanta ile sizde Eiffel Kulesinin yanında çayınızı yudumlayın! - Metal aksesuarlarla tamamlanmıştır. - Kilit kullanılarak çantanızı daha güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. - Eiffel Kulesi desenlidir. - Apolena Eiffel Cafe Bayan Çanta krem rengidir. -Çantanız suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilmiştir. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 12X18 cm'dir. Modayı Apolena Çanta ile takip edin!

Pinned from
Uploaded by user