There’s more to see...
Come take a look at what else is here!

Apolena

Çantanızla fark yaratın


Apolena

  • 5 Pins

Apolena Marilyn Monroe Baskılı Çanta ile modanın kraliçesiyle tanışın! - Suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilen Apolena Kırmızı Saplı Marilyn Monroe Çanta tarzınıza yepyeni bir soluk katın. - İçi astarla tamamlanan çantanız böylece hem korunmuş hem de şıklığını tamamlamış oluyor. - ürün Ebatları: 39X17X34 cm'dir. Benzersiz bir tarz yaratmak için Apolena çantalar karşınızda!

Apolena Anna Bayan Çanta şık detaylarla bütünleşen bir tasarıma sahip. - Çantanız suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilmiştir. - İç kısmı satendir ve bir cüzdan ile tamamlanır. - Leopar desenlidir. - Omuz ve elde taşımaya uygundur. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 12X18 cm'dir. Apolena Desenli Leopar Çanta ile hayatınıza renk katın!

Aponena Audrey Hepburn Çanta ile modaya göz kırpın! - Çanta iç cep ve cüzdan bulundurur. - Suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılmıştır. - Yanlarında bulunan kulplar sayesinde çantanın şeklini değiştirebilirsiniz. - Gri renklidir. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 18X30X14 cm'dir. Şık detaylarla tamamlamam Apolena Audrey Hepburn Bayan Çanta ile moda rüzgarına kapılın!

Apolena Eiffel Bayan Çanta ile sizde Eiffel Kulesinin yanında çayınızı yudumlayın! - Metal aksesuarlarla tamamlanmıştır. - Kilit kullanılarak çantanızı daha güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlar. - Eiffel Kulesi desenlidir. - Apolena Eiffel Cafe Bayan Çanta krem rengidir. -Çantanız suni deri ve dokuma goblen kumaş kullanılarak üretilmiştir. - Çanta ebatları: 30X11X34 cm, cüzdan ebatları: 12X18 cm'dir. Modayı Apolena Çanta ile takip edin!