There's more DIY Pins to see...
Come take a look at what else is here!
They used Pinterest to find new ways to DIY
Join Pinterest to find all the things that inspire you.
Creating an account means you’re okay with Pinterest's Terms of Service and Privacy Policy.
50+
billion Pins
to explore
15
seconds to
sign up (free!)

mizu'da Her Tarza Uygun Elbise Var!

www.mizu.com/bayan-giyim


Back to
mizu'da Her Tarza Uygun Elbise Var!

mizu'da Her Tarza Uygun Elbise Var!

  • 5 Pins

G.O.D.D Design Siyah Elbise ile şıklığınıza farklı bir boyut kazandırın. Sırt dekolteli elbise Tek omuz elbise Sırt dekoltesinde yer alan deri, geri dönüşüm özelliğine sahip araba lastiğinden üretilmiştir. Asimetrik elbise Diz altı elbise G.O.D.D Design siyah sırt dekolteli elbise, gece davetlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Gülçin Uzunalan Beyaz Kanat Elbise, asimetrik modelli şık bir seçim. Yakasında, sırtında ve eteklerindeki kesimlerle dikkat çeken tasarım Gülçin Uzunalan imzalı. Asimetrik elbise Dekolte kesim Midi boy elbise Gülçin Uzunalan Asimetrik Elbise, tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak...

Powder&Guys püskül-taş detaylı siyah elbise ile asil duruşunuzu şıklığınızla birleştirin. Püsküllü siyah elbise Kapri kol Mini elbise Geniş bisiklet yaka Püskül kenarlarında taş detayı Ürün makinede yıkanmaz Powder&Guys püsküllü elbise ile tarzınızı konuşturun.

Nisa Kalo pinter mor elbise, asil duruşunuzu ön plana çıkarır. Mini mor elbise Sarı renk detaylı Yarım kollu elbise Kapalı yaka Arkası gizli fermuarlı Nisa Kalo mor elbise ile canlı ve güçlü renklere dolabınızda yer verin.

Anotah by Sillydress Lace Maxi elbise, zarafetinizi duru güzelliğinizle buluşturuyor. Siyah abiye elbise Kollarda ve arka kısımda dantel detayı Kolsuz gece elbisesi Sırt kısmı açık Uzun abiye elbise Anotah by Sillydress abiye elbise ile tüm gözler size çevrilecek.

Anotah By Sillydress SD111 Lace Maxi Elbise

mizu.com