More ideas from Niko
#Bloomberg #Apple #Iphone5s What, Us Worry?

Interesting cover for Bloomberg Businessweek - Tim Cook, alongside Apple's head of design Jony Ive and software chief Craig Federighi.

#iMiEV

Mitsubishi propose aux conducteurs son véhicule électrique : la I-Miev

Kusursuz Güvenlik  Güçlendirilmiş Rise Gövde, ABS-EBD, Fren Destek Sistemi, Aktif Denge Kontrolü, Hava Yastıkları gibi bir çok güvenlik özelliği ile Outlander kusursuz güvenlik sağlar.

Kusursuz Güvenlik Güçlendirilmiş Rise Gövde, ABS-EBD, Fren Destek Sistemi, Aktif Denge Kontrolü, Hava Yastıkları gibi bir çok güvenlik özelliği ile Outlander kusursuz güvenlik sağlar.

Etkileyici Görünüm  Etkileyici krom detayları, arka spoyler ve LED stop lambası, tavan çıtası, sinyalli yan aynaları ve şık tasarımı ile Outlander sizi fazlasıyla etkileyecek.

Etkileyici Görünüm Etkileyici krom detayları, arka spoyler ve LED stop lambası, tavan çıtası, sinyalli yan aynaları ve şık tasarımı ile Outlander sizi fazlasıyla etkileyecek.

Güçlü ama Cimri  Outlander, 2.0 lt ve 147 PS gücünde Mivec motoru ve CVT şanzımanı sayesinde ekonomi ve performansı optimize ediyor, yakıt tüketimini en aza indiriyor.

Güçlü ama Cimri Outlander, 2.0 lt ve 147 PS gücünde Mivec motoru ve CVT şanzımanı sayesinde ekonomi ve performansı optimize ediyor, yakıt tüketimini en aza indiriyor.

CVT Şanzıman Sistemi  Klasik mekanik şanzımanlardan farklı olarak kademesiz ve sonsuz sayıda vites geçişi sağlayan CVT şanzıman, sarsıntısız vites geçişleri ile maksimum sürüş konforu sunar.

CVT Şanzıman Sistemi Klasik mekanik şanzımanlardan farklı olarak kademesiz ve sonsuz sayıda vites geçişi sağlayan CVT şanzıman, sarsıntısız vites geçişleri ile maksimum sürüş konforu sunar.

Sağlam ve Dayanıklı  Zor şartlara dayanıklı, mukavemetli, sağlam yapısı nedeniyle uzun ömürlü pick up.

Sağlam ve Dayanıklı Zor şartlara dayanıklı, mukavemetli, sağlam yapısı nedeniyle uzun ömürlü pick up.

Düşük Yakıt Tüketimi  Common rail enjeksiyon sistemine sahip dizel motoru ve aerodinamik tasarımı ile L200 yakıt tüketiminde fazlasıyla cimri.

Düşük Yakıt Tüketimi Common rail enjeksiyon sistemine sahip dizel motoru ve aerodinamik tasarımı ile L200 yakıt tüketiminde fazlasıyla cimri.