Glamour dergisinin hey yıl düzenli olarak yaptığı oylamalar sonucu yılın en şık giyinen üç kadını: Kristen Stewart, Emma Watson ve Kate Middleton oldu.

Top 5 Best Dressed at the 2013 MTV Movie Awards - Emma Watson - Maxime Simoens dress

Sokakların son trendi; topuzlar   Modayı takip eden kadınların yeni tutkusu olan topuzlar, gecelerde olduğu kadar, kullanışlı olması nedeniyle kadınların günlük yaşamlarında da en çok tercih edilen saç modelleri olmaya devam ediyor.  https://www.facebook.com/pages/On-Fashion/254890914637326

One of the most elegant and suave hairstyles that can be donned by women with long hair is a bun.

LANA DEL REY MODASI:     Elizabeth Woolridge Grant yani sahne adı ile Lana Del Rey modanın yeni ikonları arasında gösterilmeye başladı.Gerek sokak stili gerekse sahne kıyafetleri ile moda severlere ilham kaynağı oluyor.

Retrochic -Lana Del Rey by Mario Testino for Vogue UK, March 2012 – The Video Star - Photography

2013 yılının trendleri kemerli elbiseler, bu sezona yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Fiyonk detayları ile hareketlendirilen elbiseler, dantel bedeni ve renkli etek kısımları ile romantik ve zarif duruşunuzun tamamlayıcısı olacak.    http://on.com.tr/tr/urunler/elbise/fiyonklu-dantel-elbise

2013 yılının trendleri kemerli elbiseler, bu sezona yepyeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Fiyonk detayları ile hareketlendirilen elbiseler, dantel bedeni ve renkli etek kısımları ile romantik ve zarif duruşunuzun tamamlayıcısı olacak. http://on.com.tr/tr/urunler/elbise/fiyonklu-dantel-elbise

Renklerin konuştuğu bu sezon kıyafetler, aksesuarlar ve hatta makyaj malzemeleri, tepeden tırnağa her şey NEON.

Renklerin konuştuğu bu sezon kıyafetler, aksesuarlar ve hatta makyaj malzemeleri, tepeden tırnağa her şey NEON.

BASKILI JEAN’LER  Baskılı jean modelleri ile yeni bir sezona merhaba.Soyut renklerden çiçek desenlilere, şal baskılarından puantiye ve goblenlere kadar birçok farklı alternatif arasında seçim yapmak oldukça zor olacak!

Miranda Kerr in a Dries Van Noten caplet and a pair of blue leopard-print Current/Elliot skinny jeans

2013 Yaz Trendi "DAMA DESENİ"  Yaz modası desenlerinin başrol oyuncusu, bu yaz dama deseni oldu.Siyah - beyaz ikilisinin hakimiyeti kadar 2013 yazında sarı, yeşil ve gri renklerde oldukça kullanılan renkler arasında yer almaktadır.

2013 Yaz Trendi "DAMA DESENİ" Yaz modası desenlerinin başrol oyuncusu, bu yaz dama deseni oldu.Siyah - beyaz ikilisinin hakimiyeti kadar 2013 yazında sarı, yeşil ve gri renklerde oldukça kullanılan renkler arasında yer almaktadır.

Yazın Rengi Beyaz    Podyumlarda yaz günü kar yağıyor.2013 yılının yaz rengi beyaz, moda dünyasını ele geçirecek gibi görünüyor. Net kesimli gömlekler, keskin çizgileri olan elbiseler ve dökümlü üstlerle ferah bir sezon bizi bekliyor.

Yazın Rengi Beyaz Podyumlarda yaz günü kar yağıyor.2013 yılının yaz rengi beyaz, moda dünyasını ele geçirecek gibi görünüyor. Net kesimli gömlekler, keskin çizgileri olan elbiseler ve dökümlü üstlerle ferah bir sezon bizi bekliyor.

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Modanın Oscar’ı  Modanın Oscar'ları olarak anılan Metropolitan Museum of Art's Costume Institute Gala New York'ta gerçekleşti. Her sene farklı bir temayla açılan moda sergisinin bu seneki teması Punk oldu.

Modanın Oscar’ı Modanın Oscar'ları olarak anılan Metropolitan Museum of Art's Costume Institute Gala New York'ta gerçekleşti. Her sene farklı bir temayla açılan moda sergisinin bu seneki teması Punk oldu.

Anneler Gününüz kutlu olsun.

Anneler Gününüz kutlu olsun.

Pinterest
Search