There’s more to see...
Come take a look at what else is here!
Visit site
  • Tamara Gurzuff

    День незалежності, Україна, Київ, парад вишитих рушників фото: Natalia Posudka

Related Pins

21-5-15 Степан Карачко Чернівці. День вишиванки-2015. У вишиванках цього дня і школярі, і студенти, і чиновники. Люди створюють святковий настрій та нагадують кожному про національне вбрання українців. День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок. Всеукраїнська акція «День української вишиванки» було започатковано студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк у 2007 році. Вона зауважила, що студенти досить часто одягають вишиванки на пари, і одного разу спілкуючись на перерві з колегою Ігорем Житарюком, який також був у вишиванці, запропонувала одногрупникам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. У перший рік свята у 2007 році вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Although these dancers are Ukranian, they remind me of the several Russian dance troupes we saw on our trip to Russia in 1995. I fell in love with the red dance boots! Would still love to have a pair someday.

Jacket, Evening. Elsa Schiaparelli  (Italian, 1890–1973). Date: winter 1937–38. Culture: French. Medium: silk, plastic. Dimensions: Length at CB: 22 1/2 in. (57.2 cm).

Croatian - Podravina, Posavina

CROATIA | Ensemble, 1971. Croatian. The Metropolitan Museum of Art, New York. Gift of Patrick and Marla Osinski, 1983 (1983.219a–e) #WorldCup

... В радости и в горе ...(с) shuher13 Фото зроблене в: Рівне, Рівненська область, Україна

Kiev, Ukraine ~ the work on these buildings is awe inspiring.

Kiev, Ukraine - part of my family history wish list. Also Zhitomir, Chernovitz, Trostyanets..