Discover and save creative ideas

  More to explore:

  Html

  Mamina jela: Kokos bajadera

  1y
  1y Saved to kolaci
  • Jessica Nilsen

   Kjo recetë ju tregon se si përgatitet KOKOS BAJADERA. Më poshtë keni listën e gjërave që ju nevojiten për të përgatitur një KOKOS BAJADERA si dhe udhëzimet se si bëhet një gjë e tillë. Për çdo pyetje apo paqartësi, mund të komentoni dhe ne do të jemi të lumtur të ju japim përgjigje. Përbërësit: 1. Për...Read More

  • Aida Sakanoviq-Hasani

   RECETA GATIMI: Kokos Bajadera

  • Shukrije Jahaj

   Mamina jela: Kokos bajadera

  • Leonora

   KOKOS BAJADERA

  • Effie Tzanakakis

   Sweet Follies

  People also love

  Mamina jela: Plazma torta

  Mamina jela: Nutella kocke

  Mamina jela: Čokoladna pita

  Mamina jela: Bečke štanglice

  Mamina jela: Nutella torta

  Mamina jela: Čupavci

  Mamina jela: Čokoladne medene toblerone

  Mamina jela: Školjke sa pekmezom

  Mamina jela: Sedmo nebo od čokolade i oraha

  Mamina jela: Brza štrudla s makom

  Mamina jela: Rafaelo kuglice (bez mleka u prahu)

  Mamina jela: Nepečena "Bela torta" - ili torta "Grčki sladoled"

  Karamel - kokos rolat u oblatni

  Najbolja bajadera ikada!

  madeleines

  Orahnjača / Croatian walnut roll

  Meringue Cake!

  cOcOnut cOOkies

  ... walnut coffee cake ...