Pinterest • The world’s catalog of images

Explore Şehit Olan, Belli Oldu, and more!

Kılıçdaroğlu şehidi uğurladı: PKKlı teröristlerin suikast girişiminde kendisini korurken şehit olan Fatih Çaybaşının cenaze törenine katılan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tüm siyasi partilerin teröre karşı ortak hareket etmesini istedi.

Yarbay Mehmet Alkan ihraç sonrası ilk kez konuştu: İçeri bile almadılar: Şırnak'ta şehit olan kardeşi Ali Alkan'ın Osmaniye'deki cenazesinde tepki göstermesiyle gündeme gelen Yarbay Mehmet Alkan TSKden ihraç edilmesinin ardından ilk kez konuştu.

Şehit uzman çavuş Mansur Cansız iki gün önce annesini telefonda 'Çatışmaya girmiyoruz' diye teselli etmiş: MARDİNin Dargeçit İlçesinde PKKlı teröristlerin kontrol noktasına düzenlediği silahlı saldırıda şehit olan uzman çavuş 23 yaşındaki Mansur Cansızın Sakaryanın Kaynarca İlçesindeki baba ocağına ateş düştü.

Hakkari şehitlerine veda: Hakkari'nin Çukurca ilçesi ile Aktütün bölgesindeki operasyonlarda şehit olan askerler için törenler yapıldı. Şehitler memleketlerinde son yolculuğa uğurlandı. Van Tendürek'te şehit olan 8 asker ise bugün toprağa verilecek.

Afyon'a şehit ateşi düştü: Van'ın Çaldıran ilçesinin Tendürek Dağı bölgesinde güvenlik güçlerince yürütülen operasyonda terör örgütü PKK mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Gökhan Şengül'ün Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde yaşayan ailesine acı haber ulaştı. Çobanlar Kaymakamı ve Çay Kaymakam Vekili Resul ...

Kenan İmirzalıoğlu Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti: Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz gün 15 Temmuz darbesinde şehit olan Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti.