Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Google In, Google Maps, and more!

Google Maps, iOS İçin Hack’lendi - iOS Hacker'ı Ryan Petrich, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla Google'ın Maps uygulamasını iOS 6 üzerinde çalıştırmanın bir yolunu bulduğunu tüm dünyaya duyurdu(...)

Facebook’ta Hashtag Devri Başlıyor Olabilir Mi? - Hashtag’ler bugüne kadar ağırlıklı olarak Twitter ile özdeşleşmiş olsa da, Twitter bu yapıyı kullanan tek sosyal ağ da değil. Örneğin Facebook’un sahibi olduğu Instagram hashtag’lerin, üstelik de oldukça yaygın bir şekilde, kullanıldığı diğer bir platform(...)

Hacker Saldırılarının Yeni Hedefi Twitter Oldu, 250.000 Kullanıcı Saldırılardan Etkilendi - LinkedIn, Sony, Godaddy… Son yıllarda büyük şirketlerin hacker saldırılardan yara aldığına birçok kez şahit olduk. Son olarak küçük çaplı bir saldırı krizinin başrol oyuncusu ise Twitter oldu(...)

Twitter’ın Kurucusu, Türkiye’den İki İsmi Takip Ediyor! - Twitter'ın kurucusu ve CEO’su Jack Dorsey, Türkiye'den iki ismi twitter'da takip ediyor(...)

Twitter Kendi Müzik Servisini Yaratacak - Kullanıcı sayısını özellikle 2012 yılının ikinci yarısında artıran mikroblog sitesi Twitter, bu ay sonuna kadar bir müzik arama servisi yayınlamaya hazırlanıyor(...)

Twitter’da Hangi Futbolcular Popüler? Hangileri Birbirlerini Takip Ediyor? - Birçok futbolcu hayranlarıyla iletişim kurmak için Twitter'ı kullanıyor. Kimisi düzenli olarak Twitter hesabıyla ilgilenirken kimisi de hesabı açıp ayda yılda bir uğruyor. İşte Twitter'daki futbolcuların karnesi(...)

Pinterst Android Uygulaması Güncellemeyle Gelişmiş Grup Panolarına Kavuştu - Pinterest’in Android uygulaması 1.3.2 sürümüyle daha gelişmiş grup panolarına sahip oldu. Cuma günü kamuoyuna duyurulan güncelleme şu anda Google Play Store’da aktif hale gelmiş durumda(...)

Twitter, Küçük Reklamcılara Da Büyük Reklamcılarla Aynı Olanakları Sunmaya Başladı - Twitter reklamlarında herkese eşit olanaklar sunulmaya başlandı. Şirket küçük ve self-servis reklamverenine de artık, büyük markalara sunduğu “Gelişmiş Arayüz” olanağını sunmaya başladı. Bu arayüzle hedefleme yapmak mümkün(...)

Güney Koreli Ekipler Google’a Baskın Yaptı - Güney Koreli internet şirketlerinden Google için gelen "tekelleşme" şikayetleri üzerine ekipler harekete geçti(...)