There’s more to see...
Come take a look at what else is here!
Visit site

Related Pins

Qofte me gjize ne salce domatesh

QOFTE - Receta + Fotografi | Kuzhina Shqiptare (recipe in Albanian)

Easy feta dip - olive oil, tomatoes, cucumber feta, & greek seasoning. Then serve with fresh baguette!

Supe qepe dhe buke e thekur me djathe

Sallatë patatesh me kos dhe qepë të njoma

Lakra turshi me mish të terur

Earth Eats: Albanian Baked Leeks or Tave me presh Recipe  | #Albanianfood #leeks #casserole

Sallatë me spinaq dhe luleshtrydhe