Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore these ideas and more!

6) Знали б ви, що таке двом маленьких колиханьчикам перетягувати величезну шкаралупу горіха! Та ще й стоячи по самісінькі коліна у воді! Як би це дивно не було, але просто посеред тої лугової щетини надибали вони ще двох колиханьчиків, котрі, сопучи і надриваючись, тягнули горіхову шкаралупку до води. Їх звали Щучник та Очеретянчик.

3) За кілька хвилин вона почула, як в печерці хтось вовтузиться та неспокійно бурчить Зрештою, звідти вискочив схвильований Тонконіжик і, спотикаючись та незграбно розмахуючи руками, кудись помчав.

13) - А ви хто такі? – запитала Костричка, якраз нагодившись. - Я Пролісок, а він – Підсніжник. Ми вартові Моходіда.

8) Тож так і зібрався гурт із п*яти колиханьчиків, котрі вирушили на Північ. Так розпочалася найбільша пригода в їх житті.

11) І раптом почувся крик. Всі миттю озирнулися і побачили, як два дивних колиханьчика схопили Костричку за руки та ноги і тягнуть в бік павутини. - Агов! Стій! – скрикнули Щучник, Очеретяник і Тюльпан і кинулися на допомогу

12) - Ану пішли звідси, кляті згарки! – почувся раптом гучний і владний голос. Тонконожик розплющив очі і побачив, як до них, хвацько перестрибуючи через дрібний хмиз, поспішають двоє колиханьчиків.

7) Щоб там не говорили, а весняна вода – небезпечна і неконтрольована сила.І особливо – якщо ви колиханьчик, котрий пливе в шкаралупі. От і четверо мандрівників, гнані невідомим силами стихії, сіли на мілину. На щастя, їх з берега побачив ще один колиханьчик - Тюльпан і поспішив на допомогу.

9) Чим далі вони відходили від свого дому і підходили до помешкань людей, тим тепліше ставало довкола, тим менше снігу лежало на землі і тим більше траплялося на дорозі сміття.

10) П*ятеро колиханьчиків обминули невеликий горбик і вийшли на галявину. Частина її була густо застелена дивною білою павутиною. Вона обплітала все – старе опале листя, дрібний хмиз і молоденьку траву