Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Podejmuje Decyzje, Dalszą Rozgrywkę, and more!

Gra edukacyjna „Rufus w opałach” pozwala zobaczyć, na jakie niebezpieczeństwa natrafia młody użytkownik nowoczesnych technologii i pokazuje, jak reagować w trudnych sytuacjach. Gracz, wcielając się w postać młodego bohatera, towarzyszy mu w jednym z wielu szkolnych dni i podejmuje decyzje, które mają wpływ na dalszą rozgrywkę.

Twitterfrom Twitter

doodle on

Love this Classroom Rules! poster.

Starfish Therapiesfrom Starfish Therapies

A Multi-Tasking Activity

Poznajemy litery

Nauczyciel po czterdziestce nie ogarnia Snapchata czy WhatsApp. Ktoś powinien mu pomóc to rozkminić. Żeby zrozumiał, że zamiast kartkówki trzeba urządzić klasie głuchy telefon. Wtedy dzieciaki schowane w ekranach będą musiały się pochylić do drugiej osoby, poczuć jej zapach, oddech. Z Michałem Pozdałem rozmawia Maciej Jarkowiec.

Edukator - portal edukacyjnyPrezentacja o rozkładzie normalnym. Bardzo ciekawa, gotowa lekcja. Pouczające, użyteczne i ciekawe.

Portal edukacji medialnej Civilia.pl. Weź pod lupę media - interaktywna GRA

Gimnastyka dla języka ! - portal edukacyjny - Telewizja Polska S.A.

No Time For Flash Cardsfrom No Time For Flash Cards

Easy Winter Sensory Bin

winter sensory bin for preschool

Winter FREE: This winter math game makes practicing fours and fives multiplication facts fun! Included are 45 memory cards for students to match the multiplication array, multiplication fact, and product. This is a perfect activity for small groups and centers during the winter season!

Fantastic Fun & Learningfrom Fantastic Fun & Learning

Penguin Sensory Play

Penguin Salt Tray...winter sensory fun for kids