Explore Promocje W Dominium and more!

#promocje #dominium

#promocje #dominium

#pizza #dominium #partnerzy #partners #promocja

#pizza #dominium #partnerzy #partners #promocja

#pizza #dominium #lunch #promocja

#pizza #dominium #lunch #promocja

#promocja #dominium #pizza #studenci

#promocja #dominium #pizza #studenci

#pizza #dominium #promocja #zestaw

#pizza #dominium #promocja #zestaw

SIERPIEŃ - Arrivederci Lato! Viva Dzieciaki!   W dniach od 21.08 do 7.09 w Pizza Dominium za wydanie min. 25 zł przez dorosłego nawet 2 dzieci, które mu towarzyszą dostaja w prezencie do wyboru: małą pizzę lub spaghetti Przyjdź i miło spędź czas ze swoim dzieckiem przed szkolną gorączką!

SIERPIEŃ - Arrivederci Lato! Viva Dzieciaki! W dniach od 21.08 do 7.09 w Pizza Dominium za wydanie min. 25 zł przez dorosłego nawet 2 dzieci, które mu towarzyszą dostaja w prezencie do wyboru: małą pizzę lub spaghetti Przyjdź i miło spędź czas ze swoim dzieckiem przed szkolną gorączką!

Viva la Calabria! Dominium Gusto Della Casa zaprasza w wyjątkową podróż szklakiem smaku i atmosfery południowych Włoch. Spróbuj nowej pizzy Calabrese i daj się ponieść aromatom świeżych ziół, ognistych przypraw oraz pikantnej pepperoni.  Przyjdź do nas ze swoimi najbliższymi, zrób zdjęcie przy wspólnym posiłku i wygraj jedną z pięciu wycieczek do Kalabrii o wartości 2000 zł.  Rozsmakuj się w Dominium Gusto Della Casa!

Viva la Calabria! Dominium Gusto Della Casa zaprasza w wyjątkową podróż szklakiem smaku i atmosfery południowych Włoch. Spróbuj nowej pizzy Calabrese i daj się ponieść aromatom świeżych ziół, ognistych przypraw oraz pikantnej pepperoni. Przyjdź do nas ze swoimi najbliższymi, zrób zdjęcie przy wspólnym posiłku i wygraj jedną z pięciu wycieczek do Kalabrii o wartości 2000 zł. Rozsmakuj się w Dominium Gusto Della Casa!

Pizza Dominium prezentuje Piadinę!  Przyjdź i spróbuj lekkiego chrupiącego placka wypełnionego różnorodnymi dodatkami. Wybierz aromatyczną pesto pomodoro lub wyrazistą parma panna.  Usiądź wygodnie i rozsmakuj się w Dominium – Gusto Della Casa.

Pizza Dominium prezentuje Piadinę! Przyjdź i spróbuj lekkiego chrupiącego placka wypełnionego różnorodnymi dodatkami. Wybierz aromatyczną pesto pomodoro lub wyrazistą parma panna. Usiądź wygodnie i rozsmakuj się w Dominium – Gusto Della Casa.

rzygotowaliśmy dla was niespodziankę!  W dniach 17.08 do 10.09 odwiedź restaurację Pizza Dominium, a za każde wydane 25 zł przez osobę dorosłą, dzieci otrzymają do wyboru małą pizze lub spaghetti gratis.  Przyjdź i miło spędź czas z rodziną.  Szczegóły na stronie.

rzygotowaliśmy dla was niespodziankę! W dniach 17.08 do 10.09 odwiedź restaurację Pizza Dominium, a za każde wydane 25 zł przez osobę dorosłą, dzieci otrzymają do wyboru małą pizze lub spaghetti gratis. Przyjdź i miło spędź czas z rodziną. Szczegóły na stronie.

Pinterest
Search