Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Oxidy Kovu, Květináček Ze, and more!

Domeček Keramický domeček - květináček ze šamotové hlíny. Zdobený oxidy kovu a bílou glazurou, uvnitř neglazovaný. Ideální pro osázení sukulenty. Rozměry 11x15, výška 10 cm.

Anglická vesnice Bere mě velice... anglická vesnice... Keramické domečky na objednávku, snad se budou líbit. Kostelu při výpalu trošku opadala omítka na jedné straně, proto je jako bonus zdarma (viz detailní foto). Trošku větší než obvykle - výška cca 9 cm. Zasílám jako křehké.

Domku, domečeku, kdo v tobě bydlí? Keramický domeček - květináč. Pětiboký, nepravidelný, plný okýnek a dveří. Vytíraný burelem a malovaný bílou glazurou. Výška v nejvyšším místě 23 cm, průměr v nejširším 22 cm. V nabídce je ještě jeho tmavší 4boký bráška, pokud máte zájem, nafotím podrobněji (viz fotky v příloze).

Králík nejen velikonoční

An Earthy pendant set in a beautiful design, handmade using river bed clay called terracotta, fired and hand painted with great care. Description from indulgy.com. I searched for this on bing.com/images

Domeček plný... ... kytiček? Keramický květináč ve tvaru domečku z hnědé hlíny, bíle glazovaný, vylitý průhlednou glazurou (přesto nedoporučuji stavět na dřevěný parapet - jako každý hliněný květináč se při zalití "potí"). Ideální na osázení sukulenty.Rozměr nepravidelný šířka cca 13, výška 15 cm. Může sloužit nejen jako květináč, ale i na ...