Лиссабон. Самые красивые города Португалии

Азорські острови, Португалія

Португалія: побувати на краю світу за €1000

Portugal

Фортеця Fort of St.John Baptist, Португалія Фортеця будувалася в 16 і 17 століттях на місці колишнього монастиря.

Португалія в об'єктиві: яскраві прогулянки Лісабоном і Порту (фото)

Португалія допоможе Україні зброєю — Новини України

Португалія: за сонце й вид на море доведеться платити більше. Спочатку багато португальців розцінили це як запізнілий першоквітневий жарт. #time_ua‬ #новини #Україна #Київ #новости #Украина #Киев #news #Kiev #Ukraine  #EU #Економіка

Португалія: за сонце й вид на море доведеться платити більше

Португалія: за сонце й вид на море доведеться платити більше. Спочатку багато португальців розцінили це як запізнілий першоквітневий жарт. #time_ua‬ #новини #Україна #Київ #новости #Украина #Киев #news #Kiev #Ukraine #EU #Економіка

Євро-2016: Португалія у чвертьфіналі перемогла по пенальті Польщу.  Футболісти національної збірної Португалії першими вийшли до ½ фіналу чемпіонату Європи  з футболу, що триває у Франції. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт  #Євро_2016 #Португалія__Польща

Євро-2016: Португалія у чвертьфіналі перемогла по пенальті Польщу. Футболісти національної збірної Португалії першими вийшли до ½ фіналу чемпіонату Європи з футболу, що триває у Франції. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт #Євро_2016 #Португалія__Польща

Євро-2016: визначилися усі півфіналісти.  Португалія зіграє з Уельсом, а Німеччина з Францією. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт  #Євро_2016 #Португалія__Польща

Євро-2016: визначилися усі півфіналісти. Португалія зіграє з Уельсом, а Німеччина з Францією. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт #Євро_2016 #Португалія__Польща

Уельс сенсаційно вибив Бельгію і зіграє в півфіналі Євро-2016.  У чвертьфінальному матчі Євро-2016 збірна Уельсу обіграла з рахунком 3:1 збірну Бельгії. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт  #Євро_2016 #Португалія__Польща

Уельс сенсаційно вибив Бельгію і зіграє в півфіналі Євро-2016. У чвертьфінальному матчі Євро-2016 збірна Уельсу обіграла з рахунком 3:1 збірну Бельгії. #WZ #Львів #Lviv #Новини #Спорт #Євро_2016 #Португалія__Польща