Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Film, Beauty La, and more!

JEP (Muhteşem Güzellik / The Great Beauty) - Roma’da gece hayatının kralıdır. Partileri zirveye çıkarabilecek ya da fiyaskoya çevirebilecek güce sahiptir!

JULIAN (Sadece Tanrı Affeder / Only God Forgives) - Kardeşinin intikamını almak için şeytanla karşı karşıya gelmeyi bile göze aldı.

1
1

STEVE BUTLER (Kayıp Umutlar / Promised Land) - Kendi insanına sırtını dönmeyen, doğru yolu paraya tercih eden gerçek bir kahraman!

CLARA (Bir Vampir Hikayesi / Byzantium) - Gerçek kimliğinin açığa çıkmaması için her şeyi yapmaya hazır bir savaşçı!

2
1

MICHAEL KOHLHAAS (Adalet İçin / Michael Kohlhaas) - Haksızlık karşısında adalet arayan bir kahraman!

1

RITA O'GRADY (Kadının Fendi / Made in Dagenham) - Gerçek bir kadın hakları savunucusu! İstediğini alana kadar da pes etmeyen ve yılmayan bir kahraman.

BRIAN (Suç Şehri / Zulu) - Gökkuşağı Ülkesi Güney Afrika’da uluslararası bir suç şebekesine karşı savaşan bir polis.

1

ZEZE (Şeker Portakalı / My Sweet Orange Tree) - Sevgiyi kendisi bulmak zorunda kalan ve günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuk...

4
1

JACK HALCOMBE (Karanlık Cinayetler / The Frozen Ground) - Amerika tarihindeki en azılı seri katillerden biri olan Robert Hansen'ı yakalamayı başaran dedektif.

1
1

ROSE (Popüler / Populaire) - İşte karşısınızda dünyanın en hızlı parmakları! Daha önce bu kadar hızlı daktiloyla yazan birini ne gördünüz ne duydunuz.

DR STRUENSEE (Yasak Aşk / A Royal Affair) - Danimarka'nın kaderini sonsuza dek değiştirecek kadar cesur bir Aydınlanma yanlısı.

1