Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Hyatt Istanbul, Istanbul Un, and more!

Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34 Restaurant, canlı mutfak şovları, ayrıcalıklı atmosferi ve Grand Hyatt Istanbul'un İtalyan executive şefi Fabio Brambilla'nın yönetiminde, Akdeniz ve Türk mutfağı temel alınarak hazırlanan Güneş'in Mutfağı (Food Under the Sun) konsepti ile misafirlerine yepyeni ve farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Vasfi Baba'nın bu akşam için önerisi; "Yaprak Ciğer" #meyhane #vasfibaba #vasfibabameyhanesi #yaprakciğer

Yeni Karaköylü: Ops Passage Misafir Chef: Roberto Segura İstanbul Karaköy'ün başarılı cafelerinden Ops'un restoran yorumu olan Ops Passage, Fransız Geçidi'nde ağırlıyor müdavimlerini. Ops Passage, zengin menüsü, şık dekorasyonu, keyifli barı ve modern atmosferi ile İstanbul'un yeni gurme mekanlarından biri.

Osmanlı İmparatorluğu’ndan günümüze kalan zengin kültürel miraslardan biri de yemek kültürü. Dünyanın hayranlığını kazanan bu lezzet imparatorluğunun en önemli mirasçılarından biri de İstanbul Çırağan Kempinski Hotel’deki Tuğra Restaurant.

Michelin yıldızlı şeflerle çalışmış şef İsmet Saz’ın imzasını taşıyan TOI Restaurant'ın mutfağından sırlar dinleyip Q Chef Metin Süerkan'ın keyifli sohbetleri eşliğinde yemek yapmanın keyfine varın.

Raffles Istanbul Zorlu Center

cover