There's more Fashion Pins to see...
Come take a look at what else is here!
She used Pinterest to step up her style
Join Pinterest to find all the things that inspire you.
Creating an account means you’re okay with Pinterest's Terms of Service and Privacy Policy.
50+
billion Pins
to explore
15
seconds to
sign up (free!)
Visit site

Also on these boards

Related Pins

Embelsire me 3 kate me pana dhe Luleshtrydhe

Përbërësit: 6 te bardhe te vese 130 gr arra te bluara 100 gr sheqer 1 qese sheqer vanile ½ qese pluhur per pjekurina (pecive ose bakin) 2 luge miell Filli: 6 te verdha te vese 150 gr sheqer 400 ml qumësht 2 luge nisheste Nji qese puding vanile 200 gr margarin Udhëzimet: 6 te bardhat...Read More

Strudel me afion, arra dhe mollë

Dëshironi diçka të ëmbël dhe të shpejtë, ja pra zgjidhja juaj. Përbërësit: 30 lugë qumësht 400 gr sheqer 250 gr margarinë 150 gr keksa të bluar 150 gr arra të bluara 50 gr çokollate të zezë 50 gr çokollate të bardhë Një komplet obllande prej pese fletave Udhëzimet: Vlohet qumështi me sheqer dhe margarinë. Pastaj shtohen...Read More