Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Channel Summer, Top Channel, and more!

Vera vjen me surpriza te bukura nga Top Channel! "Summer Fest" fillon rrugetimin e tij ne Tirane me 7 Korrik, Sheshi "Nene Tereza" ora 21:00. Me pjesemarrjen e kengetareve: Jonida Maliqi, Dj Blunt ft Real1, Eugent Bushpepa, Grupi Offchestra, Alberie Hadergjonaj, Venera Lumani, Rita Thaci. Me pjesmarrjen e aktoreve te trupes se Portokallise si dhe te balerineve te trupes se baletit te Top Channel. (Me mbeshtetjen e Bashkise Tirane). Mos mungoni!

#SummerFest2013 Korce

Skena eshte gati, kengetaret nje nga nje do te ngjiten ne skene per t'ju falur te gjithe durresakeve dhe atyre qe kane zgjedhur Durresin per te pushuar nje mbremje jo si gjithe te tjerat! #SummerFest #TopChannel

Live nga qyteti i Pogradecit, Skena eshte gati, artistet jane gati per te ndezur naten e qytetareve te Pogradecit dhe te turisteve te tij! Ju presim! #SummerFest2013 #TopChannel

#SummerFest2013 Korce

"Summer Fest 2013', mbremja Ulqin Foto nga #SummerFestUlqin