More to explore:

Php

More from this board

Greqi, emigrantët ilegalë të ishullit Mytilini, në kushte çnjerëzore - Lajme - Top Channel

Flamuri amerikan do të valëvitet sërish në Havana

Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Shqip, Top Story, Top Show

Në Gjermani, 30 mijë shqiptarë. Schmidt: Nuk kanë asnjë mundësi - Lajme - Top Channel

Atentat me bombë në Bagdad, 58 viktima

Veliaj, në mbledhjen e parë të Këshillit të ri Bashkiak: Bashkim funksional për 13 komunat

Laçi fiton Superkupën. Mposht me penallti Skënderbeun

Tashmë, në faqen e re të Top Channel mund të lexoni më tepër mbi të gjitha programet tona. Tema e ditës, foto, video etj. Prej ditës së sotme, rikthehen Fiks Fare, Pasdite në Top Channel, Wake UP, Shqip, Tjetri, 100 Milionë, Top Story, Procesi Sportiv, Top Show.

Fotoja e ditës: Lazarati i kthehet normalitetit. Fillojnë dasmat në fshat.

Publikohen foto të autorëve të dyshuar për vrasjen e biznesmenit Artan Santo sot në mëngjes në zonën e ish Bllokut.

Berisha: Statusi, pasaportë sigurie - bit.ly/1v5kmVi

"Gjyqësori, sfida e Shqipërisë" - bit.ly/1pArNSK Flet ambasadori gjerman.

Çfarë ndryshon me statusin? - bit.ly/1iBJHG5

Presidenti Bujar Nishani ka nisur konsultimet me kryetarët e grupeve parlamentare për plotesimin e dy vendeve vakantë në Gjykatën e Lartë.

Kandidatë!!! Ministrat e Jashtëm të BE votojnë për statusin; Fyle: Nxitje për më shumë. Presidenca greke: Shqipëria e meritoi - bit.ly/1nAPYhB

Hapja e sheshit për Lungomaren - bit.ly/Tnu89o Në zonën e Vlorës ka vijuar aksioni për prishjen e ndërtimeve, në zonën ku do të ndërtohet Lungomare. Vetëm sot janë prishur katër ndërtime, nga tre deri në katër kate, në zonën e Ujit të Ftohtë, nga mjetet e INUK.

QSUT, goditja e tumorit me rreze - bit.ly/1ijqKIh Mundësohet radiokirurgjia, trajtim i cili ofrohet për herë të parë në qendrën më të madhe spitalore në vend, QSUT.

Bilanci “Lazarat”, 34 ton drogë, armë, municione, laboratorë... Policia vijon operacionin e kontrollit derë më derë; deri më tani 18 të arrestuar; operacioni vlerësohet brenda dhe jashtë vendit - bit.ly/1qqyZSQ Mijëra kilogram kanabis e heroinë, qindra armë, një sasi e konsiderueshme municionesh, dokumente identifikimi të ndryshme, mes të cilave edhe një shtetësie serbe dhe 18 të arrestuar. Ky është bilanci i deritanishëm i operacionit policor të nisur që të hënën në fshatin Lazarat.

Fotoja e ditës: Çaste pushimi për policinë, shoqëruar nga fëmijët e Lazaratit.

Për të sëmurët me probleme mendore është inauguruar paraditen e së premtes shtëpia dykatëshe, e cila do të shërbejë për strehimin dhe rehabilitimin e tyre.

Opozita, valë akuzash mazhorancës Partia Demokratike, në tre deklarata të ndryshme të mbajtura paraditen e së premtes, ka hedhur një seri akuzash ndaj kryeministrit Rama dhe mazhorancës qeverisëse.

Foto të orëve të fundit nga Lazarati.

Fotolajm: Policia e shtetit në aksion për djegien e drogës. Në total gjatë gjithë 5 ditëve të zhvillimit të operacionit në Lazarat janë asgjësuar mbi 81.300 rrënjë bimë narkotike dhe fidanë, si dhe një sasi mbi 23 ton e 404 kg kanabis sativa.

Viti 2012 rriti varfërinë në Shqipëri Ngadalësimi i fortë i ekonomisë në vitin 2012 e ka kthyer Shqipërinë 6 vjet pas në luftën kundër varfërisë.

Virusi i derrit shqetëson Europën Franca pritet të pezullojë importet e produkteve të derrit nga disa shtete, pas shqetësimeve gjithnjë e në rritje për përhapjen e një virusi vdekjeprurës të derrave.