Discover and save creative ideas
  • Lady Business

   Ksenia Samsel, właścicielka Klubu Jeździeckiego Huzar, www.kjhuzar.pl; http://ladybusiness.pl/czlonkinie/ksenia-samsel/

  More from this board

  Katarzyna Grzanka-Lebiedowicz Często w pracy z klientem podkreśla pewną myśl, iż przyszłość należy do tych, którzy przygotowują się do niej już dziś. Dlatego uważa, że ważne jest zabezpieczenie obrotu prawnego w firmie na każdym etapie jej działalności.

  Anna Król - Architekt IARP. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. Od 2002r. członek Izby Architektów oraz od 1999r. członek Stowarzyszenia Architektów Polskich.

  Katarzyna Kobiela - Stylista, personal shopper, kreator wizerunku biznesowego, ceniąca profesjonalizm i przywiązująca dużą wagę do etykiety pracy. ladybusiness.pl/...

  Iwona Hartwig - Właścicielka PHU Hartwig – firmy tworzącej i pozycjonującej strony internetowe dla kobiet przedsiębiorczych oraz zajmującej się projektowaniem graficznym. Również właścicielka Hotelu na 4 łapy - hotelu dla psów i kotów

  Magdalena Woch - Prezes Zarządu PERFECT DAY Sp. z o.o., Wspólnik P.W. TECHSAM WOCH Sp.J., właścicielka polsko-francusko-angielskiego przedszkola Świetliki w Warszawie

  Ewa Gaustad - strona główna / członkinie / ewa gaustad EWA GAUSTAD: GAUSTAD-TRAVEL, PREMIUM EVENTS, WWW.FIORDY.COM Właścicielka Gaustad-Travel, współwłaścicielka Premium Events oraz portalu www.fiordy.com. Od lat mieszka w Polsce i w Norwegii.

  Joanna Głowacka - Właścicielka Profit Biura Rachunkowego w Trójmieście, specjalizującego się w obsłudze polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego. Od 20 lat doradza i obsługuje ponad 120 spółek handlowych.

  Marlena Siłkowska - Właścicielka firmy reklamowej PIXART. Z zamiłowania grafik komputerowy o artystycznej duszy, z wykształcenia magister inżynier systemów informatycznych.

  Joanna Olejek - Właścicielka Multi Niania i Multi Lingua, anglistka po UW i politolog, absolwentka UMCS, ukończyła również studia podyplomowe na Katedrze Języków Specjalistycznych UW z tłumaczeń tekstów specjalistycznych.

  Barbara Ravensdale - Właścicielka Ośrodka odnowy holistycznej „Siódmy las” koło Kazimierza Dolnego

  Beata Jeleniewicz fot. Lidia Skuza

  Ewelina Sadanowicz- ladybusiness.pl/...

  Anna Słopiecka, fot. Lidia Skuza ladybusiness.pl/...

  Małgorzata Patynowska ladybusiness.pl/...

  Magdalena Majorczyk ladybusiness.pl/...

  Lidia Skuza ladybusiness.pl/...

  Joanna Derwich ladybusiness.pl/...

  Anna Pestilenz ladybusiness.pl/...

  Grażyna Madejczyk ladybusiness.pl/...

  Katarzyna Selwant ladybusiness.pl/...

  Katarzyna Kędzierska ladybusiness.pl/...

  Hanna Rubaszkiewicz ladybusiness.pl/...

  Jirina Nowakowska - ladybusiness.pl/...

  Małgorzata Bielecka ladybusiness.pl/...

  Katarzyna Dowgiałło - Edel