Pinterest • The world’s catalog of ideas

Explore Bir Dönemdeyiz, 1 Ekim, and more!

1 Ekim 2016 Terazi Burcu Yeniayı’nın Teması. Terazi Burcu Yeniayı mütevazilikle atacağımız adımları gösteriyor. Bazı hırslarımızdan ya da isteklerimizden vaz geçebiliriz. Kendimizi geri plana çekebilir ve gerekirse de eksiklerimizi kabul edip alttan alma yoluna gidebiliriz. Olaylara karşımızdaki kişiler açısından bakabileceğimiz bu günlerde objektif olmak bize artılar kazandıracaktır. Savaşmak yerine alçak gönüllü olmanın nimetlerinden faydalanabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Dione (A moon of Saturn) This view highlights tectonic faults and craters on Dione, an icy world that has undoubtedly experienced geologic activity since its formation. Image credit: NASA/JPL/Space Science Institute Source link: http://www.nasa.gov/images/content/627613main_pia07691-full_full.jpg

30 Ekim 2016 Akrep Burcu Yeniayı’nın Teması: Akrep Burcu Yeniayı hepimizi derinden etkileyebilir görünüyor. Yoğun duygular hissedeceğimiz bu günlerde koşullar bizi iyice sıkıştırabilir ve istemediğimiz bir yöne adım atmak zorunda bırakabilir. Uzun süredir yapmakta olduğumuz fedakarlıklar ya da gösterdiğimiz anlayış bu günlerde sırtımıza binmiş bir yük gibi bize ağır gelmeye başlayabilir. Her ne kadar başka yönden düşünmeye çalışıp, durumu görmezden gelmeyi denesek de olaylar kontrolden çıkıp…

Balık Burcunda Ay Tutulması - 16 Eylül 2016. Bu yılın üçüncü Ay Tutulması 16 Eylül Cuma saat 22:05’de gerçekleşecek. Tutulmanın etkileri tutulma öncesi ve sonrası bir aylık süreçlerde kendisini hissettirebilir. Ay tutulmaları da dolunaylar gibidir; ancak dolunaylardan çok daha güçlü etki yaratabilirler. Ay Tutulması dönemleri, dolunay dönemleri gibi bir tamamlanma veya bir durumun netleşmesi gibi etkiler ortaya çıkarabilir...

1 Eylül 2016Başak Burcunda Güneş Tutulması. Gökyüzünde yoğun etkileri olabilecek bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Yaşanacak olaylar hayatımıza ve kararlarımıza gerçekçi gözlerle bakmamızı sağlayacak. Hatalarımızı ve kendimize nasıl zarar verdiğimiz gibi gerçekleri fark edeceğiz. Bu fark ediş bizim net bir dönüşüm geçirmemize vesile olabilir. Gerçekleri sert bir şekilde fark edebileceğimiz bu günleri, yaşananlardan ders çıkarmak ve doğru yöne adım atmak yönünde değerlendirmeliyiz.

Aslan Burcunda Yeniay – 2 Ağustos 2016. Aslan burcu yeniayının enerjisi bazılarımız için büyük ve iddialı adımlar atmamız anlamına gelebilir. Bu adım hem çok istenen hem de uzun süredir arzulanan bir idealin ilk adımı olabilir. Ayrıca yapılan bu şanslı başlangıç uzun vadede büyük bir başarıya dönüşebilir. Bunun için tutkulu ve hırslı olup çok çalışmamız gerekecektir. Bazılarımız içinse bu Yeniay fazla iddialı, abartılı ve aşırı hırslarımızın bizi bir hataya sürükleyişi anlamına gelebilir.

Astroloji deyince aklınıza ilk olarak burcunuz gelir. Burcunuzu okuduğunuzda ise, size hiç uymadığını düşündüğünüz ya da insanların 12 genel kalıba sokulmasını saçma bulduğunuz oldu mu?

2016 Ocak Aylık Burç Yorumları. Ocak ayı hayatın tadını çıkarma, kendini ispatlama, aşk ve cesaret temalarıyla dolu bir dönem olacak görünüyor. Tüm burçlar için hem kararlılık hem de mutluluk getirebilecek açılar söz konusu. Bu ay pasif kalmak ilerleme fırsatlarını kaçırmak anlamına geliyor. Bu nedenle Ocak ayında aktif olmak ve her zaman arzuladığımız istekler doğrultusunda harekete geçmek iyi olacak görünüyor.