User Avatar

Plockar Skopje

plockar.com
; Opens a new tab
·
Лепење и монтажа на ѕидни и подни плочки. Отстранување на стари плочки. Се обезбедува целосна услуга, вклучувајќи отстранување на плочки... Број: 077 923 127
plockar
·
0 followers
·
0 following