Lubiana

Lubiana oferuje przede wszystkim porcelanę stworzoną z myślą o wymagającej branży HoReCa ‍‍ Wysoka jakość produktów i łatwość wdrażania nowych kształtów i…
More
·
189 Pins
 1y
Collection by
Stone Age jest doskonałym płótnem również dla słodkich pozycji w menu.
Kolekcja Victoria udowadnia, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
Filiżanki powstałe we współpracy z MK Cafe urzekają energetyzującymi kolorami.

Nasze aranżacje ☕️🍽

26 Pins
three cups and saucers sitting on top of a table with napkins around them
Ponadczasowa dekoracja
Fason Victora od marki Lubiana jest uwielbiany przede wszystkim za swoją uniwersalność, wielozadaniowość i elegancję, Dekoracja Eukaliptus cechuje się ponadczasowością i nadaje każdej aranżacji uroku oraz wdzięku.
the table is set with dishes and utensils
Profesjonalizm i subtelność
Kolekcja Rondo Sielanka to porcelana dedykowana miłośnikom jakościowej zastawy. Kwiatowa dekoracja nadaje aranżacji wyjątkowego i subtelnego charakteru. Idealnie sprawdzi się w domowych warunkach, jak i w profesjonalnych przestrzeniach.
four cups and saucers sitting on top of a table next to plates with flowers painted on them
Wiosenne chwile z porcelaną
Kolekcja Boss Wspomnienie Lata idealnie dopełni wiosenne posiłki na świeżym powietrzu. Dzięki wyjątkowej zastawie wspólne chwile zapadną w pamięć na długo.
the table is set with black and white dishes, silverware, and spoons
Kosmiczne zdobienia
Boss Galaktyka to jedna z najnowszych kolekcji marki Lubiana. Delikatne, nakładane ręcznie zdobienia o wyrazistych kolorach inspirowane są kosmosem i nadają każdej aranżacji nieszablonowego charakteru.
two glasses of wine sit on a table with food and utensils in front of them
Szlachetność i piękno porcelany
Kolekcja Rings, profesjonalna linia porcelany Lubiana, ozdobiona subtelnymi okręgami jest kwintesencją czystej formy i elegancji. Ponadczasowy fason dopasuje się do każdego wnętrza.
a white plate topped with food on top of a wooden table next to wine glasses
Sztuka kulinarna na talerzu
Kolekcja ART od marki Lubiana to porcelana stworzona z myślą o prawdziwych pasjonatach sztuki kulinarnej. Oryginalne fasony i niezwykłe kolory inspirują do tworzenia wyjątkowych kompozycji i nietypowych dań.
a white plate topped with meat and veggies next to a glass of wine
Urok porcelany
Wyjątkowa porcelana jest niczym płótno dla kucharza. Delikatne zdobienia i uniwersalny kształt zastawy z kolekcji Boss Malowane od marki Lubiana sprawiają, że każde danie prezentuje się wybornie.
the table is set with white dishes and silverware, including gold - plated utensils
Porcelana niczym grecka bogini miłości
Zastawa z subtelnym reliefem, pełna uroku i subtelności niczym grecka bogini miłości. Kolekcja Afrodyta od marki Lubiana to klasyczna porcelana o ciekawym fasonie i podwyższonym standardzie, idealnym dla profesjonalnych przestrzeni gastronomicznych.
the table is set with blue dishes and yellow utensils
Niezwykła uniwersalność
Kolekcja Rondo od marki Lubiana sprawdzi się idealnie zarówno w przytulnych, domowych warunkach, jak i w profesjonalnych przestrzeniach. Okrągły kształt wszystkich elementów pasuje do aktualnie panujących trendów, podkreślając uniwersalny i przebojowy charakter porcelany.
Kolekcja River z linii Lubiana Premium odzwierciedla dynamizm, jaki panuje w świecie aktualnych trenów. Stworzona została z myślą o profesjonalistach z branży HoReCa aby nadawać przestrzeniom wyrazu, który zapadnie w pamięć Gości. Premium, River
Z myślą o profesjonalistach
Kolekcja River z linii Lubiana Premium odzwierciedla dynamizm, jaki panuje w świecie aktualnych trenów. Stworzona została z myślą o profesjonalistach z branży HoReCa aby nadawać przestrzeniom wyrazu, który zapadnie w pamięć Gości.
the table is set with plates and silverware
Porcelana z florystycznym zdobieniem
Kolekcja Lawenda od marki Lubiana to połączenie subtelności i elegancji. Delikatne florystyczne zdobienia nadają zastawie niezwykłego uroku. Porcelana sprawdzi się zarówno w restauracyjnych przestrzeniach, jak i w domowym zaciszu.
a table topped with plates and bowls filled with food next to oranges, cups and saucers
Porcelana w kształcie rozkwitającej stokrotki
Porcelanowa kolekcja Daisy od marki Lubiana zachwyca formą, która przypomina swym kształtem rozkwitającą stokrotkę. Dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, a także z eleganckim złoceniem.
four slices of sweet potato sitting on a plate next to some oranges and herbs
Praktyczna i efektowna porcelana
Kolekcja Opera marki Lubiana to prostota w designerskim wydaniu. Przypadnie do gustu miłośnikom nieregularnych kształtów i funkcjonalności.
two plates with lemons and a fork on the table next to each other,
Zastawa nie z tej ziemi
Nieziemska porcelana z wyjątkowymi zdobieniami to nowość od marki Lubiana. Posiłki w towarzystwie tej kolekcji to kosmiczna podróż dla zmysłów.
two plates with desserts on them next to a cup of coffee
Minimalistyczny styl porcelany
Kolekcja Classic marki Lubiana to harmonia kształtów i ponadczasowy styl. Jest idealna do wnętrz, w których rządzą duże przestrzenie i równowaga barw.