ניהול מוניטין

מוניטין-Net היא חוד החנית בכל הקשור בניהול מוניטין ברשת והסרת מידע שלילי מגוגל. המומחיות שלנו משלבת בין עולמות של תקשורת, שיווק, קידום אתרים, פרסום ומיתוג דיגיטלי לעולמות של טכנולוגיה ייחודית, כלים חדשניים ושנים רבות של ניסיון ומחקר. ההתמחות שלנו היא ORM – Online Reputation Management. אנו מתמחים בניהול מוניטין בגוגל, מחיקה מגוגל, הדחקת איזכורים שליליים, ניהול תדמית ברשת, טיפול בהשמצות, לשון הרע, תכנים פוגעניים ומחיקת כתבות שליליות, ביקורות, פסקי דין ותביעות משפטיות.
more
19 Pins
 · Last updated 2y
Curated by
מוניטין-Net היא חוד החנית בכל הקשור בניהול מוניטין ברשת והסרת מידע שלילי מגוגל. המומחיות שלנו משלבת בין עולמות של תקשורת, שיווק, קידום אתרים, פרסום ומיתוג דיגיטלי לעולמות של טכנולוגיה ייחודית, כלים חדשניים ושנים רבות של ניסיון ומחקר. ההתמחות שלנו היא ORM – Online Reputation Management. אנו מתמחים בניהול מוניטין בגוגל, מחיקה מגוגל, הדחקת איזכורים שליליים, ניהול תדמית ברשת, טיפול בהשמצות, לשון הרע, תכנים פוגעניים ומחיקת כתבות שליליות, ביקורות, פסקי דין ותביעות משפטיות. Psychology, Social Skills, Dysfunctional Family Roles, Family Roles, Mental Health Stigma, Counseling Resources, Dysfunctional Family, Planet Fitness Workout, Stock Photography Free
ניהול מוניטין - מוניטין נט - שומרים על השם שלך ברשת
מוניטין-Net היא חוד החנית בכל הקשור בניהול מוניטין ברשת והסרת מידע שלילי מגוגל. המומחיות שלנו משלבת בין עולמות של תקשורת, שיווק, קידום אתרים, פרסום ומיתוג דיגיטלי לעולמות של טכנולוגיה ייחודית, כלים חדשניים ושנים רבות של ניסיון ומחקר. ההתמחות שלנו היא ORM – Online Reputation Management. אנו מתמחים בניהול מוניטין בגוגל, מחיקה מגוגל, הדחקת איזכורים שליליים, ניהול תדמית ברשת, טיפול בהשמצות, לשון הרע, תכנים פוגעניים ומחיקת כתבות שליליות, ביקורות, פסקי דין ותביעות משפטיות.
a hand with yellow gloves on top of a page in a computer screen language that says google
ניהול מוניטין google | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין – הפתרון שלך! אם התוצאות בחיפושים השונים במנוע גוגל או באינטרנט בכלל מטרידים אותך. אתה זקוק לשירות ניהול מוניטין. רונן הלל מומחה ניהול מוניטין – מספק תוצאות, פתרונות איכותיים ושיטות מתקדמות לניהול תדמית ברשת.
young woman touching the word outsourcing with her finger in front of a world map
דחיקת איזכורים שליליים | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
דחיקת איזכורים שליליים – שירות מבוקש של מוניטין נט באמצעותו ניתן לדחוק כתבות שליליות ותוצאות לא רצויות למיקומים לא ריאליים בדף תוצאות החיפוש.
two metal handcuffs sitting on top of a computer keyboard
ניהול מוניטין לרופאים | Monitin Net - ניהול מוניטין באינטרנט
ניהול מוניטין לרופאים = כי גם ד"ר וגם פרופ' זקוקים להגנה מפרסומים שליליים! ניהול מוניטין לרופאים = כי גם ד"ר וגם פרופ' זקוקים להגנה מפרסומים שליליים! משרד רונן הלל מעניק שמירה והגנה על מוניטין של אנשי רפואה הזקוקים לניקוי תוצאות
a close up of a cat with blue eyes
ניהול מוניטין לאנשי עסקים מחו"ל | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין לאנשי עסקים = הדרך להצלחה אנשי עסקים מחויבים לתדמית נקייה, מוניטין מעולה ושם טוב. אבל מה קורה כשאיש עסקים זקוק לשירות של ניהול מוניטין לאנשי עסקים? מה קורה כשמשחירים את השם שלך? כשפוגעים במותג שלך? כשמלכלכים עלייך ברשת? מה קורה כשיש חקירות נגדך? מה קורה כשיש חדשות לעבירות צווארון לבן? מה עושים על כל פסקי הדין ברשת?
a man sitting in a chair using a laptop computer
הסרת תוצאות שליליות | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
איך להסיר תוצאות שליליות? הסרת תוצאות שליליות מהאינטרנט אפשרית ויכולה להיות ההזדמנות שלך לפתוח עמוד נקי ולצאת להתחלה חדשה. כאן רונן הלל, מומחה ניהול מוניטין ומומחה לטיפול בנראות בגוגל. לכל בעיה של הסרת תוצאות שליליות, תוצאה שלילית ברשת, ביקורת, כתבה משמיצה, חדשות רעות, פסקי דין, מסמכים משפטיים וקמפיינים שלילים – מוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות ועזרה.
a man sitting at a table with a cardboard sign in front of his face and holding a laptop
ניהול מוניטין עבירות צווארון לבן | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין עבירות צווארון לבן יש אנשים שנקלעו לסיטואציות מסוימות שהביאו אותם לכך שהם חשודים בעבירות צווארון לבן או הורשעו בעבירות צאוורון לבן. עבירות אלה עלולות לגרום לנזק עצום מאחר והתקשורת "אוהבת" לפרסם סיפורים וכתבות על אנשי עסקים שמעדו, על בכירים שנחשדו ועל חשדות כנגד מנהל, יו"ר דירקטוריון או מנכ"ל.
ניהול מוניטין לקבלנים ויזמים = הפתרון להתנהלות תקינה קבלנים ויזמים זקוקים כמו כל חברה, עסק או אדם פרטי להגנה על השם הטוב ולשמירה על התדמית. יחד עם זאת הם גם זקוקים לשירות של ניהול מוניטין כדי לשקף את העשייה ומצד שני להציג בתוצאות החיפוש את המהלכים החיוביים והטובים.
ניהול מוניטין בענף הבנייה | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
ניהול מוניטין לקבלנים ויזמים = הפתרון להתנהלות תקינה קבלנים ויזמים זקוקים כמו כל חברה, עסק או אדם פרטי להגנה על השם הטוב ולשמירה על התדמית. יחד עם זאת הם גם זקוקים לשירות של ניהול מוניטין כדי לשקף את העשייה ומצד שני להציג בתוצאות החיפוש את המהלכים החיוביים והטובים.
a man standing in front of a sign with the name of his company on it
מחיקת תדמית שלילית | ניהול מוניטין - רונן הלל ניהול מוניטין
תדמית שלילית גורמת נזק בחיים האישיים ובתחומים העסקיים! על מנת למזער נזקים, להעלים מקרים מטרידים ולבסס התחלה חדשה ברשת – אני מזמין אתכם להיעזר בשירותים המקצועיים שלי ולנהל עבורכם את המוניטין ואת הנראות הדיגיטלית.
a wooden judge's gaven on top of a shiny surface with reflections in the background
מחיקת כתבות
מחיקת כתבות? איך למחוק את התוכן השלילי מגוגל! מחיקת תוכן שלילי מגוגל היא חלום, תקווה וציפייה של הרבה מאד אנשים ועסקים המתמודדים עם תוצאות שליליות ולא מחמיאות הגורמות להם נזק! שמי רונן הלל ואני מומחה ניהול מוניטין. אני מטפל בתדמית ברשת, מסיר תוצאות שליליות ומתקן את הנראות הדיגיטלית. זקוקים לשירות של מחיקת כתבות? כאן תמצאו את הפתרון לכל סוג בעיה ברשת!
a man sitting on a yellow bench with his legs crossed and reading a book in front of him
מחיקת תוצאות שליליות
ניהול מוניטין – מחיקת תוצאות שליליות ניהול מוניטין לשיטתי היא היכולת להגיע לתוצאות הרצויות בזמן הקצר ביותר! שמי רונן הלל ובמשך למעלה משני עשורים אני עוזר לאנשים ועסקים להתמודד עם תוצאות שליליות ו"מהנדס" עבורם תוצאות חיפוש בדיוק כפי שהם רצו, חלמו ושאפו!
a woman holding up an open sign with the words open on it in front of her
מחיקת תכנים שליליים = עמוד נקי בגוגל
תכנים שליליים באינטרנט הם כמו פצע, כמו כתם, כמו פציעה ובמובנים מסויימים דומה לנכות. שירות של ניהול מוניטין על ידי רונן הלל משקמת את התדמית ופותרת את הבעיות ברשת. צרו קשר מיידי לפתרון של מחיקת תכנים שליליים.
חברת מוניטין-Net הוקמה על ידי רונן הלל מומחה ניהול מוניטין בגוגל ובתמיכת קבוצת מומחים לניהול מוניטין ברשת ומומחים לתקשורת ושיווק דיגיטלי. בעולם מוכר התחום כ ORM – Online Reputation Management. Tooth Nerve, Tissue Salts, Health Chart, Wisdom Teeth Removal, Dental Emergency, Tooth Removal, Canker Sore, Teeth Health, Tooth Sensitivity
מוניטין נט – מקצוענים בפתרון בעיות – ניהול מוניטין
חברת מוניטין-Net הוקמה על ידי רונן הלל מומחה ניהול מוניטין בגוגל ובתמיכת קבוצת מומחים לניהול מוניטין ברשת ומומחים לתקשורת ושיווק דיגיטלי. בעולם מוכר התחום כ ORM – Online Reputation Management.
רונן הלל ניהול מוניטין בשיטה מהירה וחדשנית! יכולות לנקות את גוגל מאיזכורים שליליים מבוקשות ביותר. שמי רונן הלל ומידי יום מגיעות אליי פניות של עסקים, חברות ואנשים המבקשים פתרונות להתמודדות עם מידע רגיש באינטרנט. Carl Jung, Pemf Therapy, Viktor Frankl, Building Self Confidence, Yoga Kurse, Restorative Sleep, Inspirational Messages, Confidence Quotes, Life Challenges
רונן הלל ניהול מוניטין
רונן הלל ניהול מוניטין בשיטה מהירה וחדשנית! יכולות לנקות את גוגל מאיזכורים שליליים מבוקשות ביותר. שמי רונן הלל ומידי יום מגיעות אליי פניות של עסקים, חברות ואנשים המבקשים פתרונות להתמודדות עם מידע רגיש באינטרנט.
a close up of a cell phone with google on it's screen and an email address
ניהול מוניטין
מה זה ניהול מוניטין? זה הפתרון לבעיות שלך ברשת! אם מסיבות כאלה ואחרות בתוצאות החיפוש השם שלך מוכפש, נפגע, מוצג בצורה רעה ומעליבה, פוגענית או לא אהודה – לנו יש את כל הכלים לשירות ניהול מוניטין לפתרון הבעיות שלך ברשת!