Pinterest • The world’s catalog of ideas

http://www.sanaltespit.com/Tespit/406/Verilen_Odeve_isyan_Eden_Ogrenciye_Ogretmenden_Cevap.html Twitter'da Verilen Ödeve İsyan Eden Öğrenciye Öğretmenden Cevap Geliyor.

2
2

Verilen Ödeve İsyan Eden Öğrenciye Öğretmenden Cevap

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/421/Muslera_ve_Volkan_Arasinda_ki_Kalite_Farki.html Muslera ile Volkan Demirel arasındaki kalite farkını Türk Milli takımının kalecisini sorgulayarak ortaya koymaya çalışan futbol bilgisi fakiri kız.

2
1

Muslera ve Volkan Arasında ki Kalite Farkı

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/410/Dejavu_Nedir.html Dejavunun nedenini öğrenen kişi hayatını sorguluyor.

2
1

Dejavu Nedir?

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/415/Asilan_Kiza_Laf_Sokma.html Dünya tersine mi dündü nedir ...

2
1

Asılan Kıza Laf Sokma

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/419/Vali_Mutludan_GS_Chelsea_Maci_Yorumu.html Şampiyonlar Ligi nedeniyle Chelsea ile karşılaşacak olan Galatasaray'a destek amaçlı Twit atan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Tribünlerden Kanarya sesinin geleceğini söyledi.

1
1

Vali Mutlu'dan GS Chelsea Maçı Yorumu

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/397/Budala_Gosteris.html Bayrampaşada oturup Los Angeles da oturuyorum diyen, sonra iPhone 5 e bok atıp, henüz piyasada bile olmayan iPhone 6 alacağını söyleyen gösteriş budalası.

1
1

Kız Kavgası Fantezisi

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/396/Pamuk_Nene_Ajda_Pekkan.html Siyasi bir yorum yapan Ajda Pekkana Cevap.

1

Şekilli Yazamayan Genç

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/404/Aydedeye_Merhaba_Diyen_Orman_ve_Su_isleri_Bakani.html Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Ankara'ya giderken Aydedeye merhaba demiş.

Pinned from

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/412/Egemen_Bagista_Sinir_Tanimayan_Gencler.html Eski Bakan Egemen Bağış'ı Photoshopla bir şeye benzetmeye çalışmışlar ama Hayko Cepkin olmadığı kesin. Kendisi de bunu Twitter hesabından paylaşmış.

Pinned from

sanaltespit.com

http://www.sanaltespit.com/Tespit/411/Turkcenin_Hormonlara_Yenilisi.html Türkçe sevdalısı ve düzgün konuşulmasına dikkat eden genç hormonlarına yeniliyor.

Pinned from

sanaltespit.com