zoom store

zoom store

www.zoom-store.ir
فروشگاه اینترنتی زوم استور. آگاهی در خرید.
zoom store
More ideas from zoom

فیلم محافظ مزدور(محافظ هیتمن)The Hitman's Bodyguard 2017 دوبله فارسی و سانسور شده فیلمی در ژانر اکشن-کمدی فیلم محافظ مزدور جذاب و دیدنی با حضور رایان رینولدز.

فیلم سریع و خشن 6 دوبله فارسی FAST & FURIOUS 6 2013

سریال فرار از زندان فصل 1،فصل 2،فصل 3، فصل 4 دوبله فارسی و سانسور شده پر بیننده ترین سریال جهان.سریال فرار از زندان به صورت کامل با بهترین کیفیت.

فیلم گوتیکا دوبله فارسی GOTHIKA 2003

فیلم امپایر استیت EMPIRE STATE 2013 دوبله فارسی و سانسور شده با حضور دواین جانسون می باشد.فیلم امپایر استیت بر اساس داستان واقعی ساخته شده است.

فیلم کلاغ THE RAVEN 2012 دوبله فارسی و سانسور شده.فیلم کلاغ (غراب) فیلمی جنایی و رازآلود با حضور جان کیوساک.قتل بر اساس داستان های ادگار آلن پو.

فیلم هابیت 3 نبرد پنج ارتش دوبله فارسی 2014 THE HOBBIT 3 دوبله فارسی و سانسور شده با کیفیت FULL HD.فیلم هابیت 3 نبرد پنج ارتش قسمت سوم از سه گانه هابیت.

فیلم کشتی ایندیانا: مردان شجاع USS INDIANAPOLIS: MEN OF COURAGE دوبله فارسی و سانسور شده فیلمی درباره کشتی ایندیانا پلیس نیروی دریایی آمریکا با بازی نیکلاس کیج

. فيلم شواليه تاريكى (THE DARK KNIGHT) دومین قسمت از سه گانه بتمن کریستوفر نولان می باشد و سال تولید آن 2008 است.در این قسمت شهر گاتهام به وسیله بتمن از جنایتکاران پاک شده و امنیت خودش را بدست آورده اما شخصی به نام جوکر کاری می کند که امنیت از دست برود. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ اطلاعات بيشتر از لينك زير👇👇👇👇 http://goo.gl/2Ee1iW ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #شواليه_تاريكي #بتمن #دوبله_فارسی #كريستين_بيل #كريستوفر_نولان #هيث_لجر #جوكر #بهترين_فيلم #زوم_استور  #thedarkknight #batman #kristofernolan #zoom_store…

. فيلم شواليه تاريكى (THE DARK KNIGHT) دومین قسمت از سه گانه بتمن کریستوفر نولان می باشد و سال تولید آن 2008 است.در این قسمت شهر گاتهام به وسیله بتمن از جنایتکاران پاک شده و امنیت خودش را بدست آورده اما شخصی به نام جوکر کاری می کند که امنیت از دست برود. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ اطلاعات بيشتر از لينك زير👇👇👇👇 http://goo.gl/2Ee1iW ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #شواليه_تاريكي #بتمن #دوبله_فارسی #كريستين_بيل #كريستوفر_نولان #هيث_لجر #جوكر #بهترين_فيلم #زوم_استور #thedarkknight #batman #kristofernolan #zoom_store…

فیلم مقصد نهایی 5 (FINAL DESTINATION 5)دوبله فارسی و سانسور شده قسمت پنجم ار سری فیلم های مقصد نهایی در ژانر وحشت و دلهره آور می باشد.

فیلم سینمایی نجات سرباز رایان به همراه بهترین دوبله فارسی و سانسور شده. فیلمی به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و بازی تام هنکس.

فیلم آنابل: آفرینش ANNABELLE: CREATION 2017 دوبله فارسی و سانسور شده پیش درآمدی بر فیلم آنابل 2014 و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم های احضار می باشد.فیلم آنابل 2

فیلم اختفا WHITEWASH 2013 دوبله فارسی و سانسور شده فیلمی در ژانر اکشن و ماجراجویی،فیلم اختفا با بهترین کیفیت ،WHITEWASH جذاب و تماشایی

فیلم ظهور سیاره میمون ها RISE OF THE PLANET OF THE APES 2011 دوبله فارسی و سانسور شده فیلمی در ژانر علمی و تخیلی با حضور جیمز فرانکو و کارگردانی روپرت ویات.

فیلم سکوت دوبله فارسی SILENCE 2016

فیلم جانگو رها از زنجیر دوبله فارسی DJANGO UNCHAINED